.

.

Одлична цена
Ц Про АКП410-Автоматско ПОЛНЕЊЕ Комплет Црево Диспензерот

Ц Про АКП410-Автоматско ПОЛНЕЊЕ Комплет Црево Диспензерот

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Подгответе се за лесно ПОЛНЕЊЕ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА на автомобилот Со Дозерот За Црево За Автоматско ПОЛНЕЊЕ A/C PRO ACP410-4. Со екстра голем мерач, овој дозер за црево за црево за полнење на ладилното средство е лесен за читање со опсег на бои за прецизно мерење на притисокот. Цревото за полнење СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 24" ви дава дополнителна должина за лесно пристап до тешко достапните порти. Компатибилен со запечатени и самозапечатувачки конзерви За ладење Р-134а, ова преносно црево за климатизација за повеќекратна употреба лесно се прицврстува за брзо полнење. Едноставно турнете ја спојката за брзо поврзување на портата со ниска страна за да го испуштите ладилното средство. Дозерот за активирање на ова црево за ладење го олеснува издавањето. Грижете се за автомобилот сами со полнење НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА на вашето возило со AC Pro. Ништо не се лади како AC Pro.A/C Pro ACP410-4 Комплет За Автоматско ПОЛНЕЊЕ Наизменична СТРУЈА Дозер За Црево 24 " ЦРЕВОТО за ПОЛНЕЊЕ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА е доволно долго за да достигне тешки порти за работа за секоја работа за ПОЛНЕЊЕ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Приложената спојка за брзо поврзување со притискање ви овозможува лесно поврзување на цревото за ладење со портата со ниска страна. Овој комплет доаѓа со дозер за ладење за активирање за лесно притискање и издавање на ладилното средство Р-134а. Овој комплет за црева и мерач е компатибилен со запечатени и самозапечатувачки лименки со ладилно средство Р-134а. Прицврстете ја спојката на портата со ниска страна за да го прочитате притисокот и да го испуштите ладилното средство. A/C Про ACP410-4 Автоматско ПОЛНЕЊЕ Комплет Црево Диспензерот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Парфемерот Сафран Проблематичен За Мажи Од 3,4 унци Спреј за Тоалетна Вода артизан Парфемер Парфем Сафра

DEN 959.52

Покрај тоа, нашиот капак на автомобилот има еластични рабови на предната и задната страна кои го држат к

DEN 2.00

Лесен и целосен пристап до сите копчиња Нема потреба од програмирање Лесен за употреба.Само стави нова �

DEN 2.67

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" Нога Широк : 8.5 см / 3.4" Големин�

DEN 191.84

Опис : Издржлив Материјал : префериран материјал за восок, добар дизајн, безбеден, издржлив и практичен в

DEN 1.67

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

DEN 2.33

ЖКЦНУК Машки Маици Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви �

DEN 271.20

Женски Камизола, Шпагети Ремени Очи Печати Тенок Одговара Летни Врвови За Дневна Забава...

DEN 143.84

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 63cm / 24.80" Должина : 68cm / 26.77" Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо

DEN 303.68

Новороденче Девојчиња Момчиња Велигден Облека Велигден Ромпер Боди ➩новородени велигденски облеки ед

DEN 2.33

Непослушност Женска Зимска Јакна Дуксери Пуловер Руно Топол Лесен Дуксер со Џебовисовршен е за спарува

DEN 3935.20

Ако не сте сигурни дека оваа ставка ќе одговара на вашето возило, ве молиме испратете ни епошта на вашат�