.

DEN 207.84 -

Овој 4мм удобност одговара на свадбениот бенд е совршен за секојдневно носење Изработено од оригинално

DEN 11984.00 -

Дизајнирано во 14 карат бело злато, овој прекрасен прстен ќе додаде вистинска количина на заслепување на

DEN 2687.84 -

Додадете талент на вашиот накит со оваа блескава миабела, создаден бенд за свадби во Моисанит Изработен

DEN 3.00 -

14 K двотон злато двотон испреплетени обетки на Хугижени Безвременски класик во гардеробата на секоја же

DEN 2.67 -

Воведување на машката свадбена бенд во Миабела, симбол на безвременска loveубов и посветеност Овој класи�

DEN 6016.00 -

Ако сте расположени за препуштање, тогаш оваа зачудувачка Миабела создаде сина сафир и создаден бел саф

DEN 2.00 -

Симболизирајќи ја силата и заштитата, овој подвижен ѓердан од 3Д желка приврзок е сигурно дека ќе стане �

DEN 671.84 -

Вистинско дело за изјава Овој симулиран дијамантски прстен на Шекил О'Нил е направен во родиум позлатен

DEN 560.00 -

Овој романтичен прстен го зборува обемот на вашата вечна убов Изработено од 14 карат бело злато Овој прс�

DEN 13358.72 -

14 K бел бел златен дијамантски опсег Материјал : Примарна Чистота : 14 K | Заврши : Полиран | Стоун Тип_1 : Диј�

DEN 14992.00 -

Додадете малку искра во вашата облека со овој прстен за ангажман на тангело рубин, бел сафир и дијамант �

DEN 7423.84 -

Модна разноврсна вечер изгледа со овој прстен на мијабела овален ореол прстен Изработено во бујно бело

DEN 0.33 -

Направете траен впечаток со оваа божествена миабела создадена бел сафир и дијамантски полуверен прсте�

DEN 559.84 -

Фатете го вниманието на сите со пар обетки со трендовски име! Нашето злато над обетените обетки на името

DEN 3.33 -

Направете траен впечаток со овој божествен прстен за ангажман со трикамен на Миабела Моисанит Изработе

DEN 9919.84 -

Овој елегантен миабела аквамарин и дијамантскиот двојно ореол прстен е олицетворение на убавината и бл

DEN 2.67 -

Изработен во злато од роза од 14 килограми, прстенот е поставен со пенливи дијаманти, додавајќи допир на �

DEN 0.67 -

Центарот за пенливи на овој зачудувачки прстен за ангажман е 0,60 каратен маркиза пресечен дијамант Трка�

DEN 832.00 -

Додадете класична елеганција и романса на секојдневниот изглед со оваа исклучителна миабела создадена

DEN 2.00 -

Додадете допир на Royalty на вашата елегантна облека со овој мијабела сафир и приврзок за дијаманти ореол с

DEN 7439.68 -

Воведување на машката свадбена бенд во Миабела, симбол на безвременска loveубов и посветеност...

DEN 2.33 -

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува смарагдно исечен скапоцен камен од

DEN 4479.52 -

14к розово злато рамни полирани манжетни за обетки жени Разновидни и без напор да се облечат, овие обетк�