.

DEN 2.67 -

Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива

DEN 367.84 -

Нашата Завеса За Туширање : Совршено украсете ја вашата бања, модерен и убав подарок за вашите пријател�

DEN 1.67 -

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �

DEN 2.00 -

Машина за перење.Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Напра�

DEN 3.00 -

Комплетите за Бања со Фузија на бања веднаш ќе го освежат уморниот декор за бања со живописни модели во �

DEN 269.76 -

Материјал : полиестер 90гр Карактеристики на производот : 1 Доказ за мувла и водоотпорен : оваа завеса за т

DEN 2.00 -

Многу погоден за вас!!!! Завесата за туширање е погодна за бањи со различни стилови на декорација...

DEN 1.00 -

Материјал : Полиестерска Ткаенина Машинско перење.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за ка

DEN 175.84 -

ФУНОА е бренд за домашен декор со уметнички принт со завеси за туширање Ние продаваме уникатни дизајни �

DEN 2.33 -

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 3.00 -

СУНЕНАТ стилски 60 х 72 Инчи Завеса За Туширање што е совршена идеја за декор за бања за сечиј декор за бањ�

DEN 319.84 -

Нежно филтрирајте ја дневната светлина и пријатно уживајте во читањето и пиењето кафе до нив Поседувај�

DEN 1.67 -

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

DEN 2.00 -

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 317.92 -

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение.

DEN 2.00 -

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 286.08 -

Опис на производот Материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина големина : Големина 1 : 72x72in=180x180cmsize 2 : 60x

DEN 320.48 -

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 286.08 -

НабразденоСива Водоотпорна Полиестерска Цврста Ткаенина Завеса За Туширање 120gsm Водоотпорни полиестер

DEN 271.84 -

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 317.92 -

Лесно чистење, машина / рачно перење во ладна вода Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капе�

DEN 0.67 -

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 2.00 -

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �