.

.

Одлична цена
Hesroicy Водоотпорна Детска Чанта Со Пренослива Рачка-Платнена Торба Со Голем Капацитет За Училишен Прибор

Hesroicy Водоотпорна Детска Чанта Со Пренослива Рачка-Платнена Торба Со Голем Капацитет За Училишен Прибор

DEN 671.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Со слатки цртани модели, оваа торбичка за деца е многу популарна кај децата и младите и може да се користи како училишни торби, торби за пазарење, патни торби итн.Со двослоен дизајн со висок капацитет, широка рачка и водоотпорна обвивка, оваа торбичка за деца има деликатна изработка, густо шиење и мазно навојување, што може да се користи за чување учебници, домашни задачи, тест документи, документ и stationery.It изработен е од платнен материјал.Должината на овој производ е 36 см, а ширината е 28 см. Погоден е за училиште, на отворено, патување итн.Име на предметот : Детски Торбички : Платно Карактеристики : Дизајн На Патент, Водоотпорен, Преносни Детали За Рачката : Л : 36см/14.17", В : 28см/11.02 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Детска Торбичка Со слатки цртани модели, оваа торбичка за деца е многу популарна кај децата и младите и може да се користи како училишни торби, торби за пазарење, патни торби итн. Со двослоен дизајн со висок капацитет, широка рачка и водоотпорна обвивка, оваа детска торбичка има деликатна изработка, густо шиење и мазно навојување, што може да се користи за чување учебници, домашни задачи, тест-документи, документи и канцелариски материјал. Изграден е од платнен материјал. Должината на овој производ е 36 см, а ширината е 28 см. Погоден е за училиште, на отворено, патување итн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 151.04

Вебер лук Срирача е вкусен додаток на вашиот комплет за печење Можете да го користите за подобрување на

DEN 639.84

Влезете во класичен багажник за возење со дополнително широко чистење на теле од Jayејтон од Brinley Co Овој с

DEN 1439.84

Овие ситни борови се поставени во керамички садови со текстура за додадена стабилност и покачен изглед.

DEN 0.33

Почнете со оброкот на задната врата или преградата со салфетки за пијалоци во Хјустон Тексанс...

DEN 223.52

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица Во Стилот На Б�

DEN 399.20

Направено од 12 мерач дијамантска плоча со сјајна црна завршница во прав Контурирана за да го заштити ра�

DEN 1919.84

Преголема големина за поголеми области, овој прекрасен монограмиран доормат е стручно направен со рака

DEN 399.84

Направете ги празниците злобно забавни со Гринч! Овие значи, зелените партиски чаши ги карактеризираат

DEN 2.33

Добра замена и надградба на оштетената или истрошената оригинална кожна обвивка од кожен кожен кожен...

DEN 2.33

Подгответе ги вашите момчиња назад во училиште подготвени со овие училишни униформни плетени поло маиц

DEN 2.67

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�