.

.

Одлична цена
Хоменесгеника Градници Без Прерамки За Жени Жени Удобност Без Прерамки Безжичен Градник Со Истегнување На Бендо Бралетна Цевка Горен Градник

Хоменесгеника Градници Без Прерамки За Жени Жени Удобност Без Прерамки Безжичен Градник Со Истегнување На Бендо Бралетна Цевка

DEN 318.40

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Градник Без Прерамки, Летен Градник Со Лента, Градник Без Прерамки Со Плус Големина, Удобен Безжичен Градник Има удобен спортски дизајн и потпорни ремени што го прават овој спортски градник да работи напорно додека давате се од себе.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Сметаме дека големини за да одговараат на секој тип на тело, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете големината што најдобро одговара на вашиот тип на тело. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Сексиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, Должина На Сексислав : Без Ракави како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1сет Женски Градници(3 ПАРЧИЊА : Бела+Розова+Беж)Големина : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Чаша : А-Ц Плочка Биста : 56см/22.05 "Под Биста : 69.8-80.1 см/27.48-31.5". Големина : MSize. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Чаша : Б-ДД Плочка Биста : 60см/23.62 "Под Биста : 80.01-85.09 см/31.50-33.5". Големина : LSize. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Чаша : Б-ДД Плочка Биста : 64см/25.20 "Под Биста : 85.09-90.17 см/33.50-35.5". Големина : XLSize. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Чаша : Ц-Ддд Плочка Биста : 68см/26.77 "Под Биста : 90.17-95.25 см/35.50-37.5". Големина : XXLSize. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Чаша : Ц-Ддд Плочка Биста : 72см/28.35 "Под Биста : 95.25-105.41 см/37.50-41.5". Големина : XXXLSize. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Чаша : C-Ddd Плочка Биста : 76cm/29.92 "Под Биста : 100.33-110.49 cm/39.50-43.5". Големина : XXXXLSize. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Чаша : Ц-Ддд Плочка Биста : 80см/31.50 "Под Биста : 105.41-115.57 см/41.50-45.5". Големина : Xxxxlsize. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Чаша : Ц-Ддд Плочка Биста : 84cm/33.07 "Под Биста : 110.49-125.73 cm/43.50-49.5" Материјал : Најлон. Машинско Перење, Миење Раце или Хемиско Чистење. Овој женски врв без прерамки, бендо и градник без прерамки обезбедуваат ист ефект на покривање како и обичниот градник, со одредена поддршка и ефект на туркање нагоре. Достапни се повеќе бои, вклучувајќи црна,бела, тон на кожа итн; ве Молиме внимателно прегледајте ги сликите за детали за големината пред да нарачате. Лесно се совпаѓа со поголемиот дел од вашата облека, удобна и не ја оштетува кожата. Забелешка : препораката За водич за големина На Волварт не е точна, ве молиме изберете ја големината што ви одговара според табелата со големини во описот.Овој фустан доаѓа во сите големини, ви предлагаме да изберете поголема големина. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не за да ги решите За Вас Градници За Жени, Градници За Жени Плус Големина,Градници Без Прерамки За Жени, Градници За Жени 3 Пакети.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Фалмут, без напор служат како примерна претстава на

DEN 3.00

Внатрешноста на графичките кошули е многу мазна и удобна,не исчезнува, се намалува и пилинг по миењето...

DEN 367.20

Машки Маскирни Шевови Лабав Обичен Џемпер Со Качулка + Панталони Дводелна Качулка Дводелен Спортски Ду�

DEN 2.00

Уметник : Pris Arts Subject : Figutativestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено з�

DEN 479.84

Материјал : Месинг Со Разнобоен Скапоцен Камен Рачна Работа Димензија : 13 Инчи Висина Х 7 Инчи широк Х 7 Ин

DEN 1.00

SPI Гас Кабел за SKIDOO ФОРМУЛА III 600 / 700 CC 19951998 Grottle Cable OEM# : 415044400 TRIPLE SPI Гас Кабел ЗА SKIDOO ФОРМУЛА III 600 / 700 КУБИКА 1

DEN 1.67

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

DEN 574.40

Огледалополирано Направено од челик од хром ванадиум Лобуларен дизајн кој овозможува да се има добар к�

DEN 255.20

[Табела со големини] : Обем На Главата : 5460см / 21,2623,62" Должина : 24см / 9,45" Висока : 12см / 4,72"Машки Женски Неутра

DEN 2.67

Нека децата да бидат што сакаат да бидат! Snazaroo ви помага да ја претворите секојдневната игра во магичен �

DEN 415.84

Стаклени Монистра Алуминиум Оксид, 90 Микрони, Идеални За употреба Во Микроечер за создавање сатенски сј

DEN 1.67

"Променете го вашиот дом за украси за сезоната на есен со едноставно Daisy 26 " x 26 "Сиена поле на дрвја Акцент

DEN 415.84

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 415.04

Жените Костими За Капење Градник Во Собата Костим За Капење Склекови Бикини Поместена Облека За Плажа К

DEN 2.33

Големина Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пр�

DEN 47.52

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 " Can Cooler одговара на 12oz конзер

DEN 2.00

Со подобри домови и градини, карибински морски ветре мириси нафта, се испраќате на сензорно патување шт�

DEN 543.84

Ова парче ги има сите елементи што веќе ги сакаме како ласкаво вклопување и силуета без расправија и фус

DEN 0.33

Поминете го денот лежејќи во удобен пуловер на вратот на екипажот Ова е она што треба да го носите ако са

DEN 2.67

Издржливиот градежен и класичен дизајн на сериите NPS Black 6200 серии со тешки столици се идеални за практич�

DEN 1071.84

Уметник : Гордон Семенссубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано

DEN 0.33

Големина : М Биста : 96см / 37,80" Рамо : 40,5 см / 15,94" Ракав : 55см / 21,65" Должина : 59,5 см / 23,43" Големина : Л Биста : 100см /