.

.

Одлична цена
Менс Прстен Со Вистински Пенливи Бели Дијаманти Поставени ВО 14к Бело Злато - Дизајнерски Стил

Менс Прстен Со Вистински Пенливи Бели Дијаманти Поставени ВО 14к Бело Злато - Дизајнерски Стил

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Рилос Менс Прстен Со Вистински Пенливи Бели Дијаманти Поставени ВО 14к Бело Злато - Дизајнерски Стил*Достапно по ваш избор Од 14к Жолто Или 14к Бело Злато, во големини 6-13. Ако не ја видите варијантата за која сте заинтересирани, ве молиме испратете порака.*Упатства за нега : Избегнувајте да добивате мирис на вашиот накит, ставајќи ги парчињата откако ќе испрскате парфем/Колонска Вода за да го избегнете се препорачува интеракција со металот. Почекајте да го облечете накитот додека не се апсорбира хидратантната крема. Не носете го вашиот накит додека вежбате, пливате или туширате. Нежно избришете го накитот откако ќе го носите со многу мека крпа или памук за да отстраните таложење прашина или нечистотија. Ако е можно, чувајте го во вреќа со патент подалеку од сонце кога не го носите за да го продолжите неговиот животен век и да го намалите предвременото оцрнување или избледување. За повеќе информации и за информации за гаранција, ве молиме контактирајте не. МСРП 9 995 ќе биде во кутија за подароци . Сите наши добавувачи на дијаманти потврдуваат дека според нивните најдобри сознанија нивните дијаманти не се конфликтни дијаманти. Вкупната дијамантска каратна тежина е приближна. Вкупната Тежина На Метален Грам е приближната Тежина на готовиот Предмет, вклучувајќи камења. Природните својства и составот на скапоцените камења ја дефинираат уникатната убавина на секое парче. Сликата може да покаже мали разлики во однос на вистинскиот камен во боја и текстура. Камењата во боја можеби биле третирани или симулирани.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 473.28

Тим Отул претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х15 Врамено со Двојно Уметничко Парче Со Ѕидови,

DEN 2.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Рамни Сандали, Сандали На Плажа, Летни Сандали, Секојдневни Сандали, Кожн

DEN 403.36

Добијте две нивоа на задоволство од овие килими За капење Хеик со антимикробна безбедност и удобност од

DEN 0.67

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци Сите с

DEN 223.84

Папучи За духови на земјата За Жени Папучи Домашни Сандали Ткаат Рамни Цвеќиња На Плажа Влечки За Дишењ�

DEN 143.84

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 43см / 16.93" Ракав : 46см / 18.11" Должина : 64см /

DEN 3.00

Паначе Маријана Балконет Долна Жица Едноделен Костим за Капење (SW1590) е елегантен костим за капење, со ше�

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови За Облека Со Долги Ракави, Женска Сомотска Есенска Зимска Бл

DEN 2.00

Нова Замена / Модел Бр Животот ФИТНЕС TR9000 Класичен Сериски 344637344672 Име На Дел : Појас За Одење – Појас За

DEN 1.33

е инчи во големина и Овој Отпечаток Од Постер ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија и

DEN 2.67

Ја елиминира потребата ЗА автопатската лента ОЕМ Ги користи сите залихи за лесна и чиста инсталација.Ов

DEN 2.67

апсуј Машки Дуксери Царинење Врвка За Влечење Полн Патент Со Качулки Графички Отпечатоци F И Зима Фитне�