.

.

Одлична цена
Појас За Поддршка За Миленичиња За Миленичиња, Ремен За Подигнување На Задната Поддршка, Поместена Помош за Кревање Со Поводник За Контрола На Удобноста За Да Им По

Појас За Поддршка За Миленичиња За Миленичиња, Ремен За Подигнување На Задната Поддршка, Поместена Помош за Кревање Со Поводник

DEN 255.84

Залиха
Достапно за нарачка

краток опис не е достапен Погоден За постари кучиња со слабост и попреченост на задните нозе. Може да поддржува одење на кучиња, качување по скали, качување и други однесувања. Тогаш положбата на раката и положбата на задникот на кучето може да бидат прилагодливи и контракции. Ткаенината на допир со кучето е крпа од сендвич мрежа, која е лесна и дише, со функција за враќање, давајќи му заштита на тампонот на кучето. Прилагодување на копчето за колк и прилагодливо копче. Рачните делови може да се прилагодат според висината на одење на човекот и кучето. Интер-рачката го прифаќа ПАМУЧНИОТ СТП, кој се чувствува добро. Во текот на долго одење, може да ја направи вашата рака удобна.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 607.84

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : животни Стил : Модерно фаќајќи ги луѓето и животот околу нејзината раст�

DEN 544.64

Симпатична слоевит изглед комбинира елек со пафли со ракави од руно и аспиратор за непобедлив стил на л�

DEN 2.33

Ткаенината со ласкаво вклопување, обезбедувајќи целодневна удобност додека ја држи својата форма...

DEN 2.00

Уметник : Pris Arts Subject : Figutativestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено з�

DEN 2601.60

Уметник : Моира Хершејсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

DEN 0.67

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

DEN 319.20

Воведување бесплатно собрание Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд Оној што е исто толку уба�

DEN 6719.84

Покривките за гајба и постелнината ја претвораат гајба за метални кучиња во удобна спална соба! Совршен

DEN 3.00

Уметник : Fernanda Francosubject : Abstract Style : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обвиткано платн�

DEN 2.33

Подгответе ги вашите момчиња назад во училиште подготвени со овие училишни униформни плетени поло маиц

DEN 1.00

Уметник : elleенел Николсубјект : People Style : Eclectic Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е подготве�

DEN 1.33

Сетот за телескопски шипки за риболов ви помага да фатите риба како господар на отворено Доаѓа со бобер�

DEN 2.00

Трендинг сега : ласкавото пливање со високи половини од времето и TRU, нудејќи целосна покриеност и симпа�

DEN 1530.08

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова �

DEN 1919.68

Овие полици изработени од потресено, гроздобер рециклирано дрво може да се организираат заедно на најр�

DEN 558.40

Висококвалитетен уметнички печатење.Печатени на тешки акции хартија 100% Направени Во Америка.Големинат

DEN 1247.84

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�