.

.

Одлична цена
Женски Кружен Врат Отсечен Костим За Капење Покријте Го Летниот Плажа Капчиња Костим За Капење

Женски Кружен Врат Отсечен Костим За Капење Покријте Го Летниот Плажа Капчиња Костим За Капење

DEN 485.12

Залиха
Достапно за нарачка

Детали : * Големина На Ознака : S~XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Големинимлкслтоп Должина(см)44454647топ Должина(инч)17,3 17,7 18,1 18,5 Ракав(см)54555657слав(инч)21,3 21,7 22,0 22,4 Биста(см)106110114118биста(инч)41.7 43.3 44.9 46.5 Измерено Пред Да Се Истегне,Познато Како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см * ставка ткаенина : плетење* боја на предметот : сива,црна,бела,кајсија (како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : женски костими за капење,тркалезен врат,костим за капење,Костим за капење,Врвови на плажа,лето* еластичност на предметот : мало истегнување* состојба на предметот : сосема нов* опис на Предметот : премиум ткаенина : Капакот За костими За капење Е Изработен Од Акрилик,Така Што е пријатен И мек Со мала еластичност.Повеќе бои : Сива, црна,бела и кајсија, 4-те бои на костими за капење ви овозможуваат подобро да одговарате на вашите костими за капење.Совршена Големина : Големина достапна ВО S, M,L, XL. ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.Уникатен Дизајн : и лесен, овој исечен раб за плетење може да ужива во се што е потребно за сончеви денови! Со кружен врат, дизајн на работ, крема за сончање со долги ракави.Повеќепати : прикривањето На Костимите за Капење ќе го привлече вниманието на сите во секоја пригода. Одлично е за секојдневен стил, секојдневен изглед, шопинг, дружење, лежење, одмор, одмор, плажа, коктел забава, чајна забава, клуб, ноќно излегување, вечер, вечера, романтичен состанок.* Содржина на пакетот : 1*Прикривање На Костими За Капење (други предмети што не се вклучени) Како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Женски Круг Вратот Отсечени Костим За Капење Прикријат Летна Плажа Капчиња Костим За Капење. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 399.68

Hanes Mens 2 пакет мешавина од памук ткаени карирани салони пижами спиење кратка, лесна ткаенина за удобност

DEN 2.33

Овој стилски часовник за аларм за i Pod за патувања е одличен за дома или во движење Разбудете се и спијте �

DEN 1002.56

Flirty и ласкаво пливање здолниште од Дел Раја нуди шик стил и целосна покриеност . тоа е тотална победа за �

DEN 3.00

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сива

DEN 1.33

Изработено во 10к бело злато, овој треперлив стил блескави со камен со дијамантски центар опкружен со ра�

DEN 319.68

Екипите со ограничено издание на Филедер имаат оригинално дело од уметникот Адам Хигон Ставете го еден

DEN 879.20

13.000 Call of Duty : Black Ops Points Call of Duty Points (CP) се валута во игра што се користи во Call of Duty : Black Ops Cold War и Warzone (TM) Корист

DEN 638.40

Уметник : Yonghoon Choisubject : Animalsstyle : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш

DEN 2.67

Уметник : Алекс МаликовСубјект : People Style : Modern & Modern и Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис Под�

DEN 2.33

Германски покажувач, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златн

DEN 271.84

Ова трендови Интернационал Симпсонови : Treehouse of Horror Вампир г дин Барнс wallид постер е дизајниран со висок

DEN 1.33

Оваа фантастична четири пакувања на лагерните чорапи од Никол Милер има дизајн на Ченил за да ги задржи

DEN 1.67

Мора да имате . поздрави на вашите нови секојдневни панталони каприци шорцеви од Тера и небото...

DEN 3.00

За колекцијата за шминка што е уникатна бидејќи не изгледате подалеку од оваа луксузна палета за палета

DEN 2.33

Активното вклопување им дава вечно чувство на овие врвови на резервоарот од Wonder Nation, одржувајќи го кул и

DEN 5039.84

Визија Автомобилство SAE / DOT замена на предните страни на фаровите ги исполнува регулативите SAE / DOT Оваа �

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 1.00

Уметник : Рон Паркерсубјект : Animalsивотни стилови : Природна модерна Производ Тип : Галерија обвиткано пла

DEN 143.04

"Hellowater Smile, мешана зачинета од бери, пребиотична вода нанесена вода, нула шеќер, нула нето јаглехидрати, ш

DEN 239.68

Машки плетен сон за спиење и кратки ракави со врвни и удобни комплети од 2 парчиња се совршени за салерир

DEN 638.72

Запознајте го домашот нов изглед предиво! Home Spun® е сакан Lion Brand® предиво повеќе од дваесет години...