.

.

Одлична цена
Машки Солидна Боја Тренингот Резервоарот Блузи Без Ракави Салата Кошули Бодибилдинг Фитнес Мускулна Маица Кошули

Машки Солидна Боја Тренингот Резервоарот Блузи Без Ракави Салата Кошули Бодибилдинг Фитнес Мускулна Маица Кошули

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња. Стил : Машки Бодибилдинг Мускул Отсечени Маица Без Ракави Лабава Резервоарот Врвот Елек Основни Маица Долна кошула. Тип На Шема : Цврста Боја, Истегнување, Брзо Сушење. Боја : Бела, Жолта, Портокалова, Црна, Розова (По Избор). Големина : М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина : Должина На Половината. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Теретана, Тренингот, Фитнес, Спортови, Секојдневно, Секојдневно. Карактеристики : . 1. Истегнувањето на ткаенината што дише се чувствува веднаш до вашата кожа, ја отстранува потта од вашата кожа, го одржува вашето тело и мускули ладни и суви. Ткаенината за истегнување овозможува поголема подвижност во која било насока. 2. Еднобојна основна за вежбање во теретана и секојдневно носење дали. 3. Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 4. Носењето на овој елек ќе ја истакне вашата супер добра фигура, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Содржина На Пакетот : . 1 х Резервоар Врвот (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Врвот на резервоарот за теретана е лесен, ја отстранува влагата и брзо сушење. Фитнес елек без ракави се чувствува повеќе мек на кожата, дише и удобно за носење. Кружен врат, странично сечење и дното на полите дизајниран за бодибилдер во теретана, мускулно вклопување и модерен изглед. Разновидниот резервоар може да се совпадне со разни панталони за пот, панталони за џогирање, панталони за компресија, панталони За Дрес и шорцеви за вежбање итн. Кошулата за вежбање е совршена за теретана,вежбање,бодибилдинг,вежбање,тренинг со тегови,јога,спортска фитнес,трчање и спортови на вода.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Стабилен стил Zформа во форма направен со силна метална структура 【Трајни метални рамка】 Стабилен сти�

DEN 1.00

Ново и сега Наутички инспирирани високи фармерки од фармерки на Софија Исклучиво на Para nuestra Comunidad de Habla His

DEN 422.72

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Розова Меур Гума За Џвакање Розова Површина

DEN 2.33

Активното вклопување им дава вечно чувство на овие врвови на резервоарот од Wonder Nation, одржувајќи го кул и

DEN 110.40

Супер мазно пире, кутија 1 КТ УСДА органски Добро во секоја смисла Јас сум направен од шуми кои внимателн

DEN 223.84

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 399.68

Сребрени фармерки копродукции Суки средно издигнување на фармерки со права нозе плус големина Суки е н

DEN 1071.84

Уметник : Харен Арулананхамсубјект : животни Стил : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметн�

DEN 638.40

Оваа прекрасна штала во пролетта VIII платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на ма

DEN 2.67

Во теретана, трчање на работи или 5к, или само опуштање дома, никогаш нема да ги снема причините за да нос�

DEN 2.33

Германски покажувач, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златн

DEN 1311.84

АП издувен каталитички конвертор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занает