.

.

Одлична цена
Чевли за Трчање за Мажи Кои Дишат Не Се Лизгаат Обични Патики Со Дебело Дно Со Врвки Спортски Патики За Пешачење Кошаркарски Чевли Сива Големина 41

Чевли за Трчање за Мажи Кои Дишат Не Се Лизгаат Обични Патики Со Дебело Дно Со Врвки Спортски Патики За Пешачење Кошаркарски

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

Пол : Мажи. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 4см/1.57". Висина на платформата : 2см/0,79". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли . ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 40 САД : 8,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 39 ЈП : 25,0 см ЦН : 250 Должина На Стапалото : 25 см/9,8"Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39,5 ЈП : 25,5 см ЦН : 255 Должина На Стапалото : 25,5 см/10"Големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 ЈП : 26,0 см ЦН : 260 должина на стапалото : 26СМ/10.2"ГОЛЕМИНА : 43 САД : 10.5 велика британија : 7.5 еу : 41 Јп : 26.5 см цн : 265 ДОЛЖИНА на стапалото : 26.5 СМ/10.4"големина : 44 сад : 11 велика британија : 8 еу : 42 јп : 27.0 см цн : 270 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 27СМ/10.6"големина : 45 сад : 11.5 велика британија : 8.5 еу : 43 ЈП : 27.5 СМ ЦН : 275 должина на стапалото : 27.5 см/10.8" € дише и лесни q - МАШКИ ПАТИКИ ГОРНИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕЊЕ, има илјадници густо проветрени дупки Во Горниот Дел Кои ви Обезбедуваат ултра лесна поддршка и дишење. и поставата на патиките е зајакната со мека пена за да ви биде поудобно да ги носите. ●Влошка За дишење ● внатрешноста на чевелот е дизајнирана со дупка од саќе за да ја апсорбира потта што им овозможува на вашите стапала слободно да дишат. ●Гумен Надворешен Ѓон●гумениот надворешен ѓон нуди амортизирање на удар, анти-пресврт, отпорни на триење и перформанси што не се лизгаат. €Анти-Лизгачки Ѓон Q-целиот надворешен ѓон е изработен ОД НЕЛЕПЛИВА ЕВА СО висока еластичност и мекост што ќе ви обезбеди голема поддршка, а жлебовите против лизгање на дното може да ја зголемат влечната сила и да обезбедат амортизирање на удар, анти - пресврт, отпорен на триење и перформанси против лизгање со земја, и ова се совршени чевли за теретана за мажи. ●Потпорна Влошка● - машките чевли за одење се опремени со потпорна влошка, добро се вклопуваат за да ги заштитат глуждот, прстите и стапалата од повреда, а исто така можат да апсорбираат шок. Можете да одите со овие удобни патики цел ден без да се чувствувате непријатно. ●Прилики+Стилски И уникатен дизајн совршен за сите прилики : Секојдневен, Одење, Трчање, Џогирање, Тренинг, Внатрешен, Спорт, На Отворено, Патување, Вежбање и Тренинг.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 287.52

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Панталони За Компресија, Атлетски Хеланки За Вежбање,

DEN 3.00

Опис : Нашиот коњ Лил Бакер Е совршена играчка за бункер за деца од 18 месеци до 3 години!Сега вашите мали �

DEN 219.52

5 во Најлонска Отворена Основна Подлога Нашата цел е создавање трендовски и многу уникатни спортски дод

DEN 2.67

Градејќи се на децениско искуство користејќи обратен инженеринг за преработка на мотори за автомобилс�

DEN 3.00

Дами Ѓерданс Лесни Луксузни Ѓердани Ѓердан Од Ѓердан Од Легура На Ѓерданкарактеристики : ● Материјал ●

DEN 0.67

Сензорот за тропање се наоѓа на блокот на моторот, главата на цилиндерот или доводниот колектор Неговат

DEN 2.67

САД, Мејн Нов Милс Ливада Езерце, Националниот Парк Акадија Печатење на постер Од Џудит Цимерман (24 х 36) ќ

DEN 3.00

Надворешен ѓон за нелизгање и отпорен на абење Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скок�

DEN 550.24

54 "Должина : 53cm / 20 Должина : Редовна, Кратка,Средна Должина, Долга Должина.35 "Должина : 50см / 19 : ХГолемТ САД :

DEN 1.33

Големина : С Под Биста : 7074см / 27,56"29,13" Половината : 66см / 25,98" Колк : 68см / 26,77" Големина : М Под Биста : 7478см / 29,13

DEN 3.00

Сликарскиот Отпечаток на Месечината мармонт хил инспириран Од вселената На Завиткано Платно е задолжи�

DEN 407.84

Античкиот сатен е потекло на ткаење од стариот свет, давајќи му на ткаенината елеганција на неговиот из�

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште

DEN 239.84

Прилики : Погоден за секакви прилики, како што се канцеларија, свечена, деловна активност, свадба, плажа,

DEN 479.68

Пнтутб Облека За Дозвола За Жени, Женска Чувајте Топло Копче Надолу Кардиган Дуксери Мачка Уши Неправил

DEN 485.12

Детали : * Големина На Ознака : S~XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со големи

DEN 255.84

Акрилни Празни Места : Материјал : акрилик Боја : јасно Облик : круг Големина : 2 инчи во дијаметар...

DEN 2.00

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Вино,Црна,Портокалова,Жолта

DEN 2.00

Смелите и возбудливи бои и дезени им овозможуваат на клиентите кои се свесни за трендот да ја создадат с

DEN 496.00

Стерилит Голема ФлиптКутија Стерилит Голема ФлиптКутија : Пластична канта за складирање Пластична кон�

DEN 551.68

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои ва

DEN 863.36

Дизајниран и Ласерски Печатен Во САД Специјално За : apple i Phone 13 Pro Max НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не за i Phone 13, i Phone 13 М�

DEN 523.04

Големина : 70 Препорачана возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.90" Врвови Должина : 30см / 11.81" Шорцеви Должина : 22с�

DEN 479.84

Карактеристики : Чистењето под висок притисок е изработено од висококвалитетна месинг и алуминиумска �

DEN 1.67

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата на Теписи на челзи, Американска Област, К�

DEN 2072.96

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Светло Чеша Сини Површински Килими, 6 'х 9'...

DEN 148.16

Женски Модни Летни Цврсти Секојдневни Џебни Еластични Панталони Долги Панталоникарактеристики : 1.Кара

DEN 159.84

Овие Трендови Меѓународни Марвел Тргување Картички Капетан Америка Ѕид Постер е дизајниран со висок к�