.

.

Одлична цена
Дух Смешни Стил Резервни Гуми Покритие, Универзална Водоотпорен Капак За Џип RV Заштита Гума Тркала

Дух Смешни Стил Резервни Гуми Покритие, Универзална Водоотпорен Капак За Џип RV Заштита Гума Тркала

DEN 159.84

Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот Дух смешен стил резервниот капак на гумите е одличен избор за секој што треба да ја надгради заштитата на гумите на своето возило.Висококвалитетен Материјал капакот на гумата е водоотпорен, отпорен на прашина и отпорен на сонце, обезбедува максимална безбедност за резервното тркало складирано надвор, заштитувајќи го од дожд и штетна сончева светлина.Опции Со повеќе Големинасите капаци за Гуми се достапни во 14, 15, 16, 17 инчи за да одговараат на секоја резервна гума за модел на автомобил. Изработка НА ХХХ одличен избор за Џипови, R, Теренци и Пикап камиони.Добро Дизајнираниот капак на гумата за џип, исто така, вклучува арматура и цврста еластика што и помага на еластиката безбедно да ја држи и да ја напика околу тркалото за да можете да возите без грижи.Лесно За Инсталирање капаците на гумите не бараат повеќе сложени алатки и се дизајнирани да ви обезбедат максимална безбедност со минимален напор од ваша страна.Не дозволувајте ништо да ве спречи да ги донесете дома овие сигурни капаци за гуми за приколки, нашиот сигурен партнер за сите ваши потреби за заштита на тркалата! Големина На Капакот на Резервната Гума 14 инчи одговара за дијаметар на гумата 60-69см 23,6-27ин. Големина На Капакот на Гумата 15 инчи одговара за дијаметар на гумата 70-75см 27,5-29,5 инчи. Капаци на тркала 16 инчи одговара за дијаметар на гумите 76-79см 29,9-31ин. Капаци За Гуми за Автомобили 17 инчи одговара за дијаметар на гумите 80-83см 31.4-32.67 инчи. Големини на Гуми од 16 инчи се наведени на сликата детален опис, ве Молиме измерете ја големината На гумите Во Смешен Стил На Духот пред да ја купите.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Дами Ѓерданс Лесни Луксузни Ѓердани Ѓердан Од Ѓердан Од Легура На Ѓерданкарактеристики : ● Материјал ●

DEN 0.67

Големина : С Биста : 102см / 40,16" ракав За Рамо : 31,5 см / 12,40" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 108см / 42,52" рак�

DEN 239.84

Прилики : Погоден за секакви прилики, како што се канцеларија, свечена, деловна активност, свадба, плажа,

DEN 2.67

Женски Обичен Божиќен Принт Кошула Дебел Руно Дуксер Зимски Круг Вратот Топол Диносаурус Дуксер Женски

DEN 351.20

Зелениот Појас наречен Планти што ги замени урнатите Градски Ѕидини Трчајќи Заедно СО ЈУ Гертруди Крак�

DEN 1.67

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

DEN 1.00

Женски Секси Боја Блок Печатење Бикини Без Грб Едноделни Костими за Капење Костим За Капење Облека За П�

DEN 1.67

Премиум Одделение ЗнакНаправени од.040 " алуминиум (60% подебели од другите .025 " алуминиумски и лимени знац�

DEN 2.00

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Вино,Црна,Портокалова,Жолта

DEN 591.84

To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големин�

DEN 415.84

Куоф Fall Зима Женски Мода Fall Плус Големина Женски Врвови Виолетова 3 XSize : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 51cm / 20.08" Ра