.

.

Одлична цена
Цврст Сребрен Бел Шампањ И Син Дијамант Гроздобер Антички Прстен Големина

Цврст Сребрен Бел Шампањ И Син Дијамант Гроздобер Антички Прстен Големина

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Примарна Чистота : 925стоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Дијамантстон Тип_3 : Дијамантстон Боја_1 : Бел Камен Боја_2 : Сина Боја_3 : Шампањска Плоча : Ширина На Родиум : 2 Ммстоун Тежина_1 : 0,333 цтв (вкупна тежина)Карактеристика : Процес На Цврсто Производство : Леано Материјал : Примарно : Третман На Стерлинг Силверстоун_2 : Третман На Грејни Камења_3 : Не Е Подобрен Пакување : Подарок Кутија Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Материјал : Примарна Боја : Тип На Белење : Метод На Создавање Дијамантски Камен_1 : метод На Создавање природен Камен_2 : метод на создавање природен камен_3 : Внатрешна Категорија Накит Накит Прстени Дијамант Елегантен Вклучена Е Прстенеста Кутија. 925 СРЕБРО ГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат 925. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 399.84

Направете ги празниците злобно забавни со Гринч! Овие значи, зелените партиски чаши ги карактеризираат

DEN 768.00

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 1.67

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност од виоле

DEN 3.00

Чувајте го вашиот крзнен пријател помирен со системот за обука на мултикучиња Aleko TSTC12 Се прилагодува на

DEN 319.68

Loungewear никогаш не изгледаше толку добро Оваа качулка за граници доаѓа во ладен дизајн на блок во боја и г�

DEN 367.20

Машки Маскирни Шевови Лабав Обичен Џемпер Со Качулка + Панталони Дводелна Качулка Дводелен Спортски Ду�

DEN 367.68

Па, заедно со тоа колку е пријатно вашето дете, и вашето дете ќе биде и безбедно Не се намалува дури и ко�

DEN 1.67

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

DEN 2.00

Худи за риболов со долг ракав Realtree Mens е направен од рекреа (рециклирана) полиестер и ткаенина од мешавин�

DEN 191.84

Сакате да направите некои кучешки забавни задоволства? Донесете си ја Оваа Машина За Колачиња "Шпаниел �

DEN 0.33

Големина : М Биста : 96см / 37,80" Рамо : 40,5 см / 15,94" Ракав : 55см / 21,65" Должина : 59,5 см / 23,43" Големина : Л Биста : 100см /

DEN 47.52

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 " Can Cooler одговара на 12oz конзер