.

.

Одлична цена
Жените Лето Елегантна Култура Камизола Сатен Контраст Боја Ниско Намалување Врзани Блузи Без Ракави Без Ракави

Жените Лето Елегантна Култура Камизола Сатен Контраст Боја Ниско Намалување Врзани Блузи Без Ракави Без Ракави

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Овие врвови се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина за удобно чувство на рацете, дизајнот на стилот на слободно време го олеснува совпаѓањето со секојдневните панталони. Спецификации. Материјал : Полиестер. Пол : Жени/Девојки. Дизајн На Шема : Боја На Контраст. Стил : Мода, Секојдневен . Соодветна Возраст : Возрасни. Големина Шема : . Големина(см)ttttt t. t t Length : t48t Bust : t88пресврт : t70. Мt Length : t49t Bust : t92пресврт : t74. Lt Length : t50t Bust : t96пресврт : t78. tttt T T T T T Tt t t t Length : t18, 90 t Bust : t34, 65 пресврт : t27, 56 . Мt Length : t19. 29 t Bust : t36. 22 пресврт : t29. 13 . Lt Length : t19. 69 t Bust : t37. 80 пресврт : t30. 71 . Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот. 1 х Дами Спојување Камизола. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина за мазно и меко чувство на рака, удобно за носење. Дизајн На Стилот на слободно Време : бојата на контрастот со стилот на врзување со низок крој додава чувство на мода на врвовите, што е визуелно попривлечно. Лесно Се Совпаѓа : оваа камизола може да се совпадне со фармерки, панталони со широки нозе, кратки здолништа, секојдневни панталони, тесни панталони итн., попрактични и разноврсни. Применливи Прилики : Погоден За забави, шопинг, состаноци, барови, собири на пријатели, одмор, патување, секојдневен домашен живот итн. Креативен Подарок : овој резервоар, Исто така, може да се даде како уникатен подарок за вашето женско семејство и пријатели во лето илиumn.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 550.24

54 "Должина : 53cm / 20 Должина : Редовна, Кратка,Средна Должина, Долга Должина.35 "Должина : 50см / 19 : ХГолемТ САД :

DEN 148.16

Женски Модни Летни Цврсти Секојдневни Џебни Еластични Панталони Долги Панталоникарактеристики : 1.Кара

DEN 485.12

Детали : * Големина На Ознака : S~XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...

DEN 3519.84

Тип на производ : кревет Прекрасната завршница дава елегантен изглед ја прави оваа рамка за кревет одли�

DEN 9599.84

СОБРАНИ ДИМЕНЗИИ : Со Димензии 54,75 инчи Сите парчиња колекција се продаваат поединечно Душекот, Шината З

DEN 0.67

Сензорот за тропање се наоѓа на блокот на моторот, главата на цилиндерот или доводниот колектор...

DEN 303.84

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

DEN 523.04

Големина : 70 Препорачана возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.90" Врвови Должина : 30см / 11.81" Шорцеви Должина : 22с�

DEN 527.84

Материјал на капакот на Јорганот : капакот на Јорганот е изработен од висококвалитетна полиестерска тк�

DEN 63.68

Вклучен Пакет : 1х памучно Јаже Спецификација : Име на производот : памучно Јаже Материјал : памук...

DEN 959.68

Спецификација : Пол : Девојки Материјал : Полиестер Опис На Големината : Нормална Големина...

DEN 0.33

Богатствата на каролина Bb1612cnl Новогодишна Елка И Мин Пин Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Керами�

DEN 303.84

Потресен тромбонски бел текст со слика На Тромбонска Маичка за Мали Деца е уникатен дизајн за подароци �

DEN 255.84

Оваа Женска Породилна Маица Облека за Бременост изработена од Мека,удобна,растеглива и лесна...

DEN 2.00

Пената За Замена на Филтерот 20 ппи за Биомастерот 250, 350 или 600 вклучува ултрагруба пена за филтер за заме�

DEN 479.68

Пнтутб Облека За Дозвола За Жени, Женска Чувајте Топло Копче Надолу Кардиган Дуксери Мачка Уши Неправил

DEN 367.84

Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го решиме вашиот проблем за прв пат за да го обезбедиме в

DEN 0.67

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од самопослуга од пазарот На Џојбај.Свадба Бенд В�

DEN 3.00

Опис : Нашиот коњ Лил Бакер Е совршена играчка за бункер за деца од 18 месеци до 3 години!Сега вашите мали �

DEN 0.33

Ноќта На вештерките Маици Блузи За Жени Повод Костум За Пуловер од Тиква за лежење низ куќата, одмор, изл

DEN 3.33

Џулијана Нан претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Матир

DEN 3.33

Овие четки нудат совршено решение за сите проекти за матрицирање! Сребрен Чистач Цврст Сет За Синтетичк

DEN 271.84

Дами Кул Девојка Долна Облека Преголеми Трегер Чипка Пижами Костум Пижама Фустан Дома Носете Секси Дол�

DEN 4495.52

Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени Должините и ширините може да варираат од објавени�