.

.

Одлична цена
Божиќни Топки Орнаменти За Новогодишна Елка - Разнишани Украси За Новогодишна Елка Голема Висечка Топка

Божиќни Топки Орнаменти За Новогодишна Елка - Разнишани Украси За Новогодишна Елка Голема Висечка Топка

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : божиќ топката. Количина : 24 парчиња. Боја : Како Што Покажуваат Сликите. Големина : 3см/1.2 инчи. Карактеристики : . 1. Постојат многу видови украсни топчиња од кои можете да изберете. Пластичните Божиќни топчиња се направени од пластични материјали. Не кршете го лесно и не грижете се дека стаклените фрагменти ќе ги повредат вашите раце и вашите деца. Овие божиќни комплети со топки се добро надополнување На божиќните и празничните украси. Совршена декорација на домот За Божиќ, свадба, свршувачка, годишнина, забава итн. 3. Овие Топчиња За Новогодишна елка отпорни на кршење ги комбинираат убавината и сјајот на вистинското стакло со практичноста на цврстата пластика. 4. Совршен за хотел, ресторан, банкет, свадба, деловна зграда и друг распоред На Пејзажот На божиќниот дисплеј, за да ги задоволи персонализираните потреби на клиентите од високата класа. 5. Овие украсни топчиња се 1,2 инчи/24 топчиња по кутија. Совршена Божиќна декорација. Топката од дрвото е лесна и не ги обзема гранките на Елката. Вклучен Пакет : . 24 х божиќ топки.  . Забелешки : . 1.Конверзија : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл. 2.Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете. Постојат многу видови украсни топчиња од кои можете да изберете. Пластичните Божиќни топчиња се направени од пластични материјали. Не кршете го лесно и не грижете се дека стаклените фрагменти ќе ги повредат вашите раце и рацете на вашето дете. Овие божиќни комплети со топки се добро надополнување На божиќните и празничните украси. Совршена декорација на домот За Божиќ, свадба, свршувачка, годишнина, забава итн. Овие Топчиња За Новогодишна елка отпорни на кршење ги комбинираат убавината и сјајот на вистинското стакло со практичноста на цврстата пластика.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.67

Ноар песок и бранови, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела �

DEN 110.40

Супер мазно пире, кутија 1 КТ УСДА органски Добро во секоја смисла Јас сум направен од шуми кои внимателн

DEN 239.84

Женски Римски Стил Дијамантски Лизгачки Рамни Сандали Обични Влечки Чевли За Свадба На Плажа ЗАБЕЛЕШКА

DEN 638.72

Запознајте го домашот нов изглед предиво! Home Spun® е сакан Lion Brand® предиво повеќе од дваесет години...

DEN 1.33

е инчи во големина и Овој Отпечаток Од Постер ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија и

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 3.00

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките прилика : Лежерна Дебелина :

DEN 1.33

Pioneer Woman NonStick 11 "& 9 " Teal Fry Twin Twin Pack, 2 Piec The Pioneer Woman Frontier Specle Teal Aluminum Non Stick Twn 11 / 9 Inch Fry Pan Teal : 11 "Fry Pan 9" Fry Pan Направ�

DEN 799.84

Женски Бомбардери Јакни со Џебови Крпеница Лесна Бејзбол Јакна Обичен Капут Патент Ветробранска Облек�

DEN 2.00

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Голем�

DEN 239.84

Опис : Ортопедски Сандали Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Женски Стил : Флип Флоп Сандали, Летни Сандали, Клин

DEN 0.67

Денот на вљубените Дете Фустан со бонбони разговор срца вели ДЕКА СЕТО тоа Е ЗА БОНБОНИ СРЦА Вашето мале

DEN 479.84

Менхетен Прозорец Кора И Стап Винил Ѕид Налепница доаѓа во жив квалитет Дигитално печатено и контурно с

DEN 3.00

Паначе Маријана Балконет Долна Жица Едноделен Костим за Капење (SW1590) е елегантен костим за капење, со ше�

DEN 399.84

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Од 15х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловен

DEN 3.00

11 пресврт : t17 Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете