.

.

Одлична цена
Киаокаити Менс Есенски Моден Џемпер Со Желка Обичен Цврст Пуловер Плетење Џемпер Со Желка Долни Ракави Долни Ракави Долни Блузи Од Основата На Кошулата, Есенски Мо

Киаокаити Менс Есенски Моден Џемпер Со Желка Обичен Цврст Пуловер Плетење Џемпер Со Желка Долни Ракави Долни Ракави Долни Блузи

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Мажи Солидна Маица Обичен Тенок Фит Пуловер Маица Дно Кошула Карактеристики : Ткаенина : со лесна и висококвалитетна ткаенина, овој џемпер со желка прави да се чувствувате топло и удобно во студените денови. Карактеристики : Модерен основен џемпер за пуловер дизајниран во Маица, Тенок фит, Цврста боја. Лесно се совпаѓа : машкиот џемпер со врат е суштински џемпер во вашата гардероба. Можете да го спарите со фармерки, панталони или Да Ја Обложите желката под блејзер, тексас јакна. Прилика : овој џемпер за мажи е погоден за секојдневно секојдневно носење, работа, улица итн. Совршен роденденски или Божиќен подарок за сопруг, Тато, Син. Забелешка : Машина за Перење. Ве молиме изберете ја вашата големина според нашите слики на табелата со големини.Сезона : Aut/Зима Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : памучни Мешавини должина на ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Машка Кошула ОД 1 ПАРЧЕ. Големина : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 44см/17.32 "Должина : 68см/26.77". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 64см/25.20" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 70см/27.56". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 72см/28.35". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 66cm/25.98 " Рамо : 50cm/19.69" Должина : 74cm/29.13" . Големина : XXL US : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 67cm/26.38" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 76cm/29.92" ● Материјал Q Изработен од висококвалитетни Памучни Мешавини. Нашата машка облека е изработена од врвен материјал, пријателски за кожата, мека, лесна еластична и удобна за носење. Лесен За Носење, Без Брчки. Следете ги шик трендовите кои ќе ви помогнат да бидете помодерни. Совршен натпревар со фармерки, карго панталони, рамни предни панталони, патики, каубојски чизми се исто така добар избор за спарување на ова. Повод : Погоден За Секојдневна Облека, Датум, Вечера, Работа, Канцеларија, Спорт, Шопинг, Одмор, Одмор, Секојдневно Носење итн. Ќе се заљубите во него.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Уметник : Ричард Бересфорд Харисјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи чии дела сега висат в�

DEN 2.33

Блин Колеџ Buckaneers Сопственост На Crewneck Sweatshirt W Република Облека разбира само колку неверојатно страстни к

DEN 2.00

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Голем�

DEN 239.84

При изборот на една од нашите висококвалитетни слики од постери, стекнувате дел од историјата од светот

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови За Облека Со Долги Ракави, Женска Сомотска Есенска Зимска Бл

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 399.84

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Од 15х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловен

DEN 287.84

Бебе Момче Дуксер Постави Дете Деца Бебе Момчиња Девојчиња Без Ракави Цртан Филм Диносаурус Цветни Еле�

DEN 766.08

Уметничкото Студио Bје Б претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Дело Со Дв

DEN 447.84

Внтуб Алатки Гледајте Назад Покритие Случај Отстранувач На Случај Батерија Часовници Прачка Стап Попр�

DEN 0.33

Дури и најудобната перница нема да се чувствува правилно без мека навлака за перници што дише околу неа.

DEN 223.84

Папучи За духови на земјата За Жени Папучи Домашни Сандали Ткаат Рамни Цвеќиња На Плажа Влечки За Дишењ�