.

.

Одлична цена
Начин да го прославите велигденскиот дрвен велигденски јајце wallид што виси-сина виолетова боја

Начин да го прославите велигденскиот дрвен велигденски јајце wallид што виси-сина виолетова боја

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Подгответе се за Велигден со допир на пролетта со нашиот начин да го прославиме велигденскиот дрвен јајце wallид што виси-сина/виолетова. Оваа шарена точка на велигденски декор ќе направи промена на добредојде од зимски нијанси. Овој шарен велигденски декор wallид виси доаѓа во форма на велигденско јајце во пастелни пролетни бои поделени во две палети во боја. Врвот на оваа ставка за висино јајце што виси јајце е во пастелно сина боја со точки од полкови, а дното е во пастелно виолетова, сите поврзани со бел лак во центарот. Дрвото е во штици што му дава на оваа ставка во затворен декор гроздобер фарма куќа. Нашата ставка за декор на Велигденски виси е подготвен да се дружи со закачалка за бура, за совршено сместување каде било во вашиот дом да го освежи вашиот дом за дома и да ја шири радоста на Велигден. Оваа висина за велигденски затворен декор се парови совршено со друг начин да ги прославите предметите на велигденскиот декор за да можете да го осветлите вашиот дом со убавината и свежината на пролетната сезона да дојде со голема вредност. Ова е исто така одлична ставка за изградба на сезонска колекција на wallидна уметност. Прославете ја велигденската сезона во целата своја пастела и цветна слава со нашиот начин да го прославиме велигденскиот дрвен велигденски јајце wallид што виси-сина/виолетова. Начин да се слави велигденскиот дрвен велигденски јајце wallид што виси-сина/виолетова пастелна велигденска јајска wallид виси. Доаѓа во две пастелни бои. Сина со полкови точки и виолетова. Бел лак во центарот. Доаѓа подготвен да се дружи со јамка за бура. Координира со друг начин за славење на предмети за велигденски декор. Само во затворен употреба. Мерка 5.5 ”l x 7” H. Направено од MDF дрво. Боја : Сина/виолетова. Стил# : KE043334-в.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 143.84

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 63cm / 24.80" Должина : 68cm / 26.77" Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо

DEN 1.33

97% Полиестер, 3% Еластан Увезени СОВЕТИ ЗА ГОЛЕМИНА на Перење На Машината за затворање : S=M=L=XL=Летен Цветен

DEN 279.68

Сезона : Пролет, Aut, Зима Тип на ракави : Долг Ракав Тип на патарн : табела За Цртани Филмови : Големина : 73 П�

DEN 2.33

Миранда Томас претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 24х17 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матир

DEN 3.33

Комплетот за постелнина е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина од микрофибер, која е су

DEN 271.84

Облека За Бебиња За Ноќта На Вештерките Тиква Со Долги Ракави Ромпер + Панталони Со Пруги + Шапка Поставе

DEN 3935.20

Ако не сте сигурни дека оваа ставка ќе одговара на вашето возило, ве молиме испратете ни епошта на вашат�

DEN 231.20

Опис : Пол : Момчиња, Момче, Деца, Детски Стил : Рамни Сандали, Рибарски Сандали, Сандали На Плажа, Спортски

DEN 591.84

To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големин�

DEN 319.84

Бебе Девојки Панталони Костум, Краток Ракав Круг Вратот Букви Печати Ромпер + Шорцеви + Лак Лента За Глав