.

.

Одлична цена
Замена DACOR IF48BDCBOL Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Dacor АФФ Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Денали Чист Бренд

Замена DACOR IF48BDCBOL Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Dacor АФФ Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Денали Чист Бренд

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Замена DACOR IF48 BDCBOL Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Dacor AFF4 Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ. Замена DACOR IF48 BDCBOL Фрижидер Филтер За Вода. ЗАМЕНУВА АФ4 ФРИЖИДЕР Филтер За Вода кертриџ. Сертифициран На Nsf / ANSI Стандард 42 ОД WQA. Филтерот за вода во фрижидер задржува корисни хранливи материи во водата додека го отстранува вкусот на хлорот и мирисот оставајќи ви свежа и чиста вода за дегустација. Ги намалува загадувачите што се пренесуваат преку вода, вклучувајќи цисти, азбест, честички, олово, жива без отстранување на корисни минерали и ограничување на протокот на водата. Намалете го отпадот од шишиња со вода и заштедете пари, истовремено помагајќи и на животната средина со користење на филтри за вода. За најквалитетна вода и најдобро намалување на загадувачите заменете го филтерот на секои 6 месеци. Dacor IF48 BDCBOL Фрижидер Вода Филтер-Заменува Dacor AFF4 Фрижидер Вода ФИЛТЕР КЕРТРИЏ МИКРОН СТАПКА : 0.5 МИКРОНОПЕРАТИВНИ ТЕМПЕРАТУРА. : 1-38? / 34-100?РАБОТЕН ПРИТИСОК : 30-120psi / 207-827k Pa FLOW СТАПКА : 0,5 GPM = 1,9 LPMFILTRATION ЖИВОТ : 6 месеци / 300 G*Зависи од квалитетот на водата и нивото на загадувачи.*. Ве молиме запомнете : Ова Е дел За замена На чист бренд Денали, а не оем производ. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции За овој производ ги нуди исклучиво Денали Чист. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Замена DACOR IF48 BDCBOL Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Dacor AFF4 Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Denali Чист Бренд.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 223.84

Папучи За духови на земјата За Жени Папучи Домашни Сандали Ткаат Рамни Цвеќиња На Плажа Влечки За Дишењ�

DEN 383.84

Сезона : Пролет, лето, aut, зима Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен, спорт Одгова�

DEN 3072.00

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и ги разубавува вашите домашни или канцелариск�

DEN 2.00

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Голем�

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 1.00

Кошула што можете да ја носите или свечена или секојдневна пригода Донесете привлечна привлечност за в�

DEN 799.84

Женски Бомбардери Јакни со Џебови Крпеница Лесна Бејзбол Јакна Обичен Капут Патент Ветробранска Облек�

DEN 2.67

Каролини Богатства CK5460 JMAT Fuzz Стаорец Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Do

DEN 303.84

ИВПФ Големи Девојки Маици и Тенкови Блузи Сакраментонисекс Младинска Маица 100% памук однапред за прекр

DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија...

DEN 422.72

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Розова Меур Гума За Џвакање Розова Површина

DEN 2.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.00

Куеконди Фустани За Жени 2023 Пролет И Еднобојна V Вратот Лабава Везена Шуплива Чипка Цвет Секси Летен Фус

DEN 2.67

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица во Стилот На Б�

DEN 3.00

Паначе Маријана Балконет Долна Жица Едноделен Костим за Капење (SW1590) е елегантен костим за капење, со ше�

DEN 479.84

Менхетен Прозорец Кора И Стап Винил Ѕид Налепница доаѓа во жив квалитет Дигитално печатено и контурно с

DEN 287.84

Бебе Момче Дуксер Постави Дете Деца Бебе Момчиња Девојчиња Без Ракави Цртан Филм Диносаурус Цветни Еле�

DEN 3.00

Лето Плус Големина V Вратот Без Ракави Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење Комбинезон За Жени

DEN 2.33

Плус Големина Фустан Денот На Независноста Жените Мода VВратот Без Ракави Летна Вечер Партија Печатење

DEN 0.67

Денот на вљубените Дете Фустан со бонбони разговор срца вели ДЕКА СЕТО тоа Е ЗА БОНБОНИ СРЦА...

DEN 0.33

Дури и најудобната перница нема да се чувствува правилно без мека навлака за перници што дише околу неа.

DEN 2.67

Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл 100% памук Сивата пепел, спортската сива и сите други бои на хе

DEN 319.68

Мода Женски Обичен Половина Ракав VВратот Печатени Дами Лабава Долга Облека информации За Производот : �

DEN 303.84

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како �

DEN 399.84

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Од 15х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловен

DEN 3.00

11 пресврт : t17 Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете

DEN 239.84

Женски Римски Стил Дијамантски Лизгачки Рамни Сандали Обични Влечки Чевли За Свадба На Плажа ЗАБЕЛЕШКА

DEN 127.20

Еднакви делови лесен и шик Зората е стилизирана со ремени и хардвер Дизајниран со заоблен прст...

DEN 528.00

Женски Дуксер Со Долги Ракави Моден Кружен Врат Печатени Врвови Дуксер Лабава Секојдневна Пуловер Fall З�

DEN 399.84

Светла за Автомобилска Решетка, ДНЕВНИ Светла ЗА Ветер, Предни Помошни Светла, Украсни Ветерни Светла, Б