.

.

Одлична цена
Франхајс Жени Секси Летни Камизола Маици, Шпагети Ремени Очи Печатење Тенок Одговара Летни Врвови Големина И До Л

Франхајс Жени Секси Летни Камизола Маици, Шпагети Ремени Очи Печатење Тенок Одговара Летни Врвови Големина И До Л

DEN 271.20

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Камизола, Шпагети Ремени Очи Печати Тенок Одговара Летни Врвови За Дневна Забава. Основен и неопходен додаток за жените. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не го избелите. Големина Шема. Големина (см). St Length : t51tt Bust : t84-88tпресврт : t68-72. Мt Length : t52tt Bust : t88-92tпресврт : t72-76. Lt Length : t53tt Bust : t92-96tпресврт : t76-80. Големина(инч). St Length : t20. 08 t Bust : t33. 07-34. 65пресврт : t26. 77-28. 35. Мдолжина : т20, 47 тбуст : т34, 65-36, 22пресврт : т28, 35-29, 92. Lt Length : t20, 87 t Bust : t36, 22-37, 80пресврт : t29, 92-31, 5. Спецификација. Име на предметот : камизола. Боја : црна. Големина : С, М, Л. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Ракав : без ракави. Шема : очи печатење. Содржина На Пакетот. 1pc x камизола. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобно Искуство При Носење : оваа камизола за жени е изработена од премиум 95% полиестер, 5% спандекс материјал, мек на допир, удобен за носење. Дизајн : камизолата без ракави има ремени за шпагети, шемата за печатење очи ви помага да станете помодерни. Лесно Се Совпаѓа : Нашата камизола има едноставен дизајн, совршен за спарување со шорцеви, фармерки, здолништа или секојдневни панталони итн. Достапна Големина : ви обезбедуваме опсег од 3 големини Од С До Л, погоден за повеќето жени. Тенок фит, совршен за покажување на обликот на вашето тело. Прилики : оваа камизола за жени е практична за носење секојдневно, клуб, забава, одмор, бар, рејв, состанок итн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен проток Тип на модерни производи : Галеријаобвиткано пл�

DEN 223.68

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 414.08

Земја на баба Меј Натуралса Мала независна компанија, имаме построги контроли на квалитет и пократко вр

DEN 1.00

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Moderniverse Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за виси, у

DEN 638.40

Уметник : Barathieu Gabrielsubject : Animals Tyle : Наутички прооден тип : галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за

DEN 2.67

Уметник : BonifasiWahyu Adisubject : Architecture Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси, �

DEN 1.33

Едноставен елегантен разноврсен во сите прилики во текот на целата година, лесен за носење работни модн

DEN 560.00

Овој ветерник за ветерници од Авиа ви дава разноврсност во слоеви во лесна ткаенина со рипстоп, во која �

DEN 1.67

Вратете се и опуштете се во сенка со главните места во Белден Парк 2ПЕРСИВИ СВЕТИ СО КОНПИЈА До две лица �

DEN 2.33

Овој прекрасен хокеј голман за време на играта V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на мас�

DEN 0.67

Со ласкави линии, ткаенина за влага и удобно вклопување, овие шорцеви се направени за игра 50+ UPF ве одржув

DEN 288.00

Однесете го вашиот стил на следното ниво и славете класичен цртан филм Betty Boop! Деталите за миење на пигм�

DEN 2739.68

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1034.72

Kenda Karrier St Radial е една од најдобрите приколки на пазарот денес Кариер нуди двојни челични ремени со целосн

DEN 3.00

Искористете во стил со кошула за спиење на тајно богатство Класичен изглед со удобни детали, оваа супер�