.

.

Одлична цена
Багиланое Новороденче Девојче Облека За Ноќта На Вештерките Писмо Печатење Краток Ракав Ромпер Блузи + Шорцеви + Лента За Глава Новороденче Кратки Панталони Во Соб

Багиланое Новороденче Девојче Облека За Ноќта На Вештерките Писмо Печатење Краток Ракав Ромпер Блузи + Шорцеви + Лента За Глава

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

Бебе Девојки Панталони Костум, Краток Ракав Круг Вратот Букви Печати Ромпер + Шорцеви + Лак Лента За Глава . Зошто не избирате нас?. Специјално дизајнирани лабави врвови поставени, облека за дишење. Погоден за многу прилики, одличен за забава, роденденска забава, празник, фотосесија, секојдневно носење. Овој врвен костум за дете кој е едноставен и симпатичен, убав и модерен, мек и удобен . Големина(см)ttttt t t t T. Препорачана Возраст : t0 - 3 Месеци Ttops Должина : t36t Bust : t46 Tpant Должина : t19. Препорачана Возраст : t3-6 Месеци Ttops Должина : t38 t Bust : t48 Tpant Должина : t20. Препорачана Возраст : t6-12 Месеци Ttops Должина : t40t Bust : t50 Tpant Должина : t21. Препорачана Возраст : t12 - 18 Месеци Ttops Должина : t42 t Bust : t52 Tpant Должина : t22. ttttttt. Големина(инчен)tttttt. Препорачана Возраст : t0-3 Месециt Tops Должина : t14.17 t Bust : t18.11 t Pant Должина : t7.48 . Препорачана Возраст : t3-6 Месеци Ttops Должина : t14, 96 t Bust : t18, 90 Tpant Должина : t7, 87 . Препорачана Возраст : t6-12 Месеци Ttops Должина : t15, 75 t Bust : t19, 69 Tpant Должина : t8. 27 . Препорачана Возраст : t12-18 Месеци Ttops Должина : t16, 54 t Bust : t20, 47 Tpant Должина : t8, 66 . Спецификација . Стил : секојдневен. Пол : девојки . Сезона : пролет / fall / лето . Шема : букви, тиква, печатење на черепот . Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Пакет Вклучувајќи : . 1pc romper блузи, 1pc кратки панталони, 1pc лак лента за глава . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МЕК МАТЕРИЈАЛ : овој детски ромпер врвовите и панталоните се направени од висококвалитетен памук+млечен свилен материјал. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : детските лабави врвови за ромпер имаат краток ракав, тркалезен врат, копче за меѓуножје, печатење тиква и букви, покажувајќи активен и енергичен стил. Кратките панталони имаат отпечаток од тиква и череп, што одговара на лентата за лак. МНОГУ ПРИЛИКИ : костумот за ромпер блузи е погоден за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ : Класичниот костум за девојчиња може да се совпадне со ветробран, палто, Маица, спортски чевли или секојдневни чевли за да се создаде модерен стил на бебиња. НЕГА И ПАКЕТ ЗА ОБЛЕКА : комплетот има 1пц ромпер блузи, 1пц лента за глава, 1пц панталони. Ве молиме измијте ладно или машинско перење/не избелувајте/сушете.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 279.68

Сезона : Пролет, Aut, Зима Тип на ракави : Долг Ракав Тип на патарн : табела За Цртани Филмови :...

DEN 1.67

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна...

DEN 3.33

Мажи Солидна Маица Обичен Тенок Фит Пуловер Маица Дно Кошула Карактеристики : Ткаенина : со лесна и висо�

DEN 1599.84

Овој пронаоѓач на риби е дизајниран за лајкер во риболов Може да ја открие локацијата на рибата и големи

DEN 254.24

ИвпфМашка Маица Краток РакавМаица Со Кратки Ракави Од Гватемаламенс 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИ

DEN 415.84

Куоф Fall Зима Женски Мода Fall Плус Големина Женски Врвови Виолетова 3 XSize : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 51cm / 20.08" Ра

DEN 1.67

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

DEN 0.33

Крис Вест претставува прекрасно 20х20 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Барнсва�

DEN 543.84

Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или рац�

DEN 0.33

Функција : 1 Холографски Дизајн : Рефлектирајќи многу бои и изгледајќи како шарено огледало, оваа уникат�

DEN 415.84

Божиќен Фенер Светилка За Свеќници Ноќно Светло Декорација На Ветер Ноќно Светло Карактеристики : совр�

DEN 2.67

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола С

DEN 271.68

Не можеш да згрешиш Со Ова Нека Снежна Був КачулкаСлика од Шатерсток што ви дава автентичен стил секојд�

DEN 422.72

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Црвена Површина Килими, 2 "х 5"...

DEN 1439.84

Специјални Белешки : ве Молиме запомнете : големините на Гумите варираат во зависност од машината, прове

DEN 143.04

Смирувачка Налепница За Мантра, Поканувачка Мирна Налепница, Налепница За Позитивни Афирмации, Налепни

DEN 185.44

Божиќни Орнаменти Големи Печатени Букви Обврзувачки Подарок Торба Шумски Мажи Подарок Торба...

DEN 2.00

Амбиент донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба, трпезар