.

.

Одлична цена
Myfav Деца Девојка Пижами Постави Мека Удобна Облека За Спиење Цртан Филм Пижами Големина На Години

Myfav Деца Девојка Пижами Постави Мека Удобна Облека За Спиење Цртан Филм Пижами Големина На Години

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

6Ј : 110-116СМ, 7Ј : 116-122СМ, 8Ј : 122-128СМ, 10Ј : 134-140СМ,11-12Ј : 146-152СМ, 14Ј : 158-164СМ.Материјал : комплетот пижами е изработен од полиестер, ултра мек,супер дише, мек топол и пријателски за кожата.Pjs Топ-Краток ракав и круг вратот врвот е отпечатен со симпатична мачка шема. Дизајнот со еднобојна боја создава едноставен и жив изглед за децата.Панталони-контраст во Боја екипажот и манжетната се забавни и уникатни, имаат еластичен појас и соодветна должина, обезбедуваат вашето дете да има удобна ноќ во природа. Повод-Девојки убави pjs сет е погоден за спиење, игра, спорт, бања или дневна. Одличен избор и За Божиќ, Роденден, Денот на Благодарноста или Новогодишните подароци на вашите девојки.За безбедност на детето, детските пижами треба да бидат цврсти опремени и помали. Препорачуваме да изберете една или две големини поголеми. Карактеристика : оваа прекрасна шема за печатење може да ве расположи. Кружен врат, краток ракав, долги панталони, Панталони, Еластична лента за половината за панталони,пижами за цртани филмови, шармантни и модни. Модни Пижами : Одлично печатење, Убава боја, со симпатичен и нежен цртан филм отпечатен на горниот дел и бои на дното Супер слатко на вашите деца, вашето малечко ќе ги сака нашите пижами. Костум за пролет,aut, зима. Лесно за чистење. Рачно Или Машинско Перење Во Ладна Вода. Не Избелувајте. Висат Сува.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 639.84

Прекрасно ДедоМашки Темни Пижами Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја приго

DEN 767.84

Вовед : ●МАТЕРИЈАЛ● Микрофибер Полиестер Многу меко и удобно Издржлива лесна ткаенина за крајна удобн

DEN 0.33

●Симпатична Животинска Шема За Декор За Расадник} Шаблони за Скици На Животни ѕидните налепници ги пра�

DEN 0.67

Големина : С Биста : 102см / 40,16" ракав За Рамо : 31,5 см / 12,40" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 108см / 42,52" рак�

DEN 0.67

11 / 4" Х 11 / 2" ПолуФрлена ПСтапица со Приклучок за Чистење Полуфрлија дизајн Фрлија месинг тело и тубуларн�

DEN 254.24

ИвпфМашка Маица Краток РакавМаица Со Кратки Ракави Од Гватемаламенс 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИ

DEN 206.88

Технологијата За Прилагодување на течноста со средна до целосна покриеност помага да се минимизира изг

DEN 527.84

Чевлите за Трчање Со Волитација 361 се амортизирани чевли изградени за да го намалат ударот помеѓу стапа�

DEN 239.84

Прилики : Погоден за секакви прилики, како што се канцеларија, свечена, деловна активност, свадба, плажа,

DEN 9599.84

СОБРАНИ ДИМЕНЗИИ : Со Димензии 54,75 инчи Сите парчиња колекција се продаваат поединечно...

DEN 2.00

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Вино,Црна,Портокалова,Жолта

DEN 1.00

Големина : 73 Препорачана Возраст : 69 М Биста : 56см / 22,05" Ракав : 22см / 8,66" Должина : 33см / 12,99"Големина : 80 Препо�

DEN 4495.52

Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени Должините и ширините може да варираат од објавени�

DEN 1.33

Џејс Греј претставува прекрасно 15х15 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Вкусно З

DEN 0.67

Големина : XS Половината : 70cm / 27.56" колк : 96cm / 37.80" Должина : 98cm / 38.58" Големина : S Половината : 74cm / 29.13" Колк : 98cm /