.

.

Одлична цена
75038-П Филтер Кеси за Фестол Одговара КТ 36, ПК

75038-П Филтер Кеси за Фестол Одговара КТ 36, ПК

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Воведување на кеси За замена За Самочистење наменети За Кеси За Филтрирање CT36 FESTOOL од POWERTEC. Овие вакуумски кеси имаат уникатен дизајн за самочистење наменет да се елиминира од печење во внатрешноста на кесата на ВАШИОТ КТ 36, обезбедувајќи максимална ефикасност на вшмукување додека не се наполни целосно. Дополнително, служи како пред-филтер и заробува ситни честички до пет микрони, давајќи им на вашите повеќе слоеви заштита. Висококвалитетен Дизајн. Направени со висококвалитетен платнен материјал, овие филтрирани кеси даваат импресивно ниво на флексибилност и тешка конструкција што нема да искине или искине. Материјалот за ткаенина, исто така, обезбедува долготрајна издржливост, помагајќи да се намалат трошоците за постојана замена на торбата. Овие кеси што лесно се инсталираат и фрлаат имаат интегрирани затворачи што направија комплетна заптивка, спречувајќи какво било истурање или истекување на ситни честички. POWERTEC е американски производител на висококвалитетни машини за обработка на дрво, додатоци за работа на дрво и широк асортиман на делови за замена НА ОЕМ. Ние сме посветени на надминување на очекувањата, истовремено носејќи ги најдобрите иновации, технологии и развој на производи во индустријата. ВКЛУЧУВА : (10) кт 36 самочистење филтер кеси. ФУНКЦИЈА : овие кеси за Замена делуваат како пред-филтер, помагајќи да се фатат до 99,97% честички, истовремено спречувајќи печење/ затнување во вреќата обезбедувајќи оптимална ефикасност. КАРАКТЕРИСТИКИ : лесен за инсталирање дизајн со интегриран размавта што ја запечатува торбата, обезбедувајќи брзо и лесно отстранување од вашите вакууми и ФЕСТОЛ кт 36. ЕФИКАСНОСТ : Конструирана од висококвалитетна крпа отпорна на кинење, способна да фаќа честички без да ги ослободува назад во околината. Ефективни : кесите помагаат да се продолжи животниот век на вашиот главен филтер, обезбедувајќи паметно решение за спречување на постојана замена на филтерот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 415.84

Удобно и удобно! Соберете пар (или два) од шорцеви за велосипеди со лесна облека од garanimals за вашето девој�

DEN 3.33

Ткаенината од лажица е одржливо отпечатена во САД користејќи нетоксични мастила и материјали од етички

DEN 367.20

Машки Маскирни Шевови Лабав Обичен Џемпер Со Качулка + Панталони Дводелна Качулка Дводелен Спортски Ду�

DEN 3.00

Внатрешноста на графичките кошули е многу мазна и удобна,не исчезнува, се намалува и пилинг по миењето...

DEN 1.00

Поддразнивание смешни Скелет Печатење Туника Блузи Вештерка Маица Денот На Свети Патрик Маица Шамрок И

DEN 2.00

Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скока, избегнувајте каква било спортска повреда пре

DEN 1.67

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

DEN 1.00

SPI Гас Кабел за SKIDOO ФОРМУЛА III 600 / 700 CC 19951998 Grottle Cable OEM# : 415044400 TRIPLE SPI Гас Кабел ЗА SKIDOO ФОРМУЛА III 600 / 700 КУБИКА 1

DEN 414.08

Земја на баба Меј Натуралса Мала независна компанија, имаме построги контроли на квалитет и пократко вр

DEN 751.84

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот оем точен НАТПРЕВАР ауди (LY7 G Кв�

DEN 1.67

П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по м�

DEN 2.33

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и

DEN 1530.08

Уметник : Самуел Диксонјубјект : Architecture Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подг�

DEN 415.84

Стаклени Монистра Алуминиум Оксид, 90 Микрони, Идеални За употреба Во Микроечер за создавање сатенски сј

DEN 3.33

Стил : 8 опционални големина : 85*35см1*микробранова покривка производи и висок квалитет не може вашата мик�

DEN 255.20

[Табела со големини] : Обем На Главата : 5460см / 21,2623,62" Должина : 24см / 9,45" Висока : 12см / 4,72"Машки Женски Неутра

DEN 1.00

Сезона : umn, Зима Тип на ракави : Табела Со Долги Ракави : Големина : 80 Препорачана Возраст : 1224 Месеци Биста

DEN 2.00

Артехаус Декоративно Дрво Знак "Запознајте Ги Битлси" Од Уметникот Erк Фан, 12" х 16", штица Дрво артехаус др�

DEN 2.33

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење Дизајни�