.

.

Одлична цена
Карат Т.В. Дијамант Крис-Крос Шанк Кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато

Карат Т.В. Дијамант Крис-Крос Шанк Кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Елегантен "пресврт" на традицијата, овој уникатен прстен за ангажман ќе го освои нејзиното срце, а нејзината рака. Исклучителна со жолто злато, прстенот за ангажман има граница на помали акцент дијаманти што го врамуваат центарот на кластерот додека прстенот на прстенот е наредена со треперливи дијаманти, кои се собираат за да се создаде паметно извртување на дизајнот. Сјајни со дијаманти, овој ангажман прстен е завршен со светла сјај. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамант Крис-Крос Шанк Кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато : Дијамант Тежина : 1/2 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 10kt жолти златни попарни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 332.80

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

DEN 287.84

Жените Печатени Плус В Маици За Врат За Жени, Женски Врвови под 10 долари, Дозвола За Женски Кошули под 10 д

DEN 3.33

Опис : Пол : Деца, Девојки Стил : Деца Девојки Капут Со Патент Со Качулка, Есенски Зимски Капут, Дуксери Со

DEN 279.68

Сезона : Пролет, Aut, Зима Тип на ракави : Долг Ракав Тип на патарн : табела За Цртани Филмови : Големина : 73 П�

DEN 1743.84

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 303.84

Бебе Девојче Момче Мек Ѓон Цртани Чевли Против лизгање Чевли За Мали Деца Карактеристика : 100% сосема нов

DEN 543.84

Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или рац�

DEN 0.33

Крис Вест претставува прекрасно 20х20 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Барнсва�

DEN 0.33

Парфемерот Сафран Проблематичен За Мажи Од 3,4 унци Спреј за Тоалетна Вода артизан Парфемер Парфем Сафра

DEN 319.84

Бебе Девојки Панталони Костум, Краток Ракав Круг Вратот Букви Печати Ромпер + Шорцеви + Лак Лента За Глав

DEN 0.33

Компатибилен Со случајот На паричникот Samsung Galaxy A04.ЗАБЕЛЕШКА : не ОДГОВАРА на други уреди Овој случај е н�