.

.

Одлична цена
6С 24в Тројно Со Изедначување Иста Уста Бмс Табла За Заштита На Литиумски Батерии За Електрични Возила Трицикл

6С 24в Тројно Со Изедначување Иста Уста Бмс Табла За Заштита На Литиумски Батерии За Електрични Возила Трицикл

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Заштита од преполнување и празнење за да се спречи преполнување и празнење на батеријата. Заштита од прекумерна струја за да се спречи абнормална висока струја на заштита од рамнотежа на батериите, рамнотежа на напонот на батеријата, да се направи траење на батеријата подолготрајна дисипација на топлина, стабилна дисипација на топлина на алуминиумската подлога, безбедносна заштита на безбедносните телевизори апсорбира анти-висок напон, го намалува дефектот на цевката МОС, Ултра-низок Внатрешен отпор Мов Погоден за повеќето електрични алати на пазарот, електрични скутери, електрични велосипеди, електрични трицикли, електрични мотоцикли, електрични возила, електрични алати итн.Име на производ : одбор за заштита на батерии тип на производ : 6 жици ОД 24 V 40 A (со изедначување)Спецификации : 6 жици од тројно 24 V-40aproduct големина : 88 x 34 x 2.5 mmpapplicable : Номинално тројно 3.7 VOvercharge : trinnary 4.25 € 0.025 VOverdischarge : trinnary 2.75 € 0.1 VBalance : 4.15 € 0.025 voworking температура : -30 € /+80 € заштита НА КРАТОК СПОЈ : 300selle-Потрошувачка : x 35uachargent напон : тројна батерија жици x 4.2 vdischarge струја : 40acharging Струја (иста порта) : 10ain Коло на-отпор : fr 20m_drischarge Overcurrent Заштита : 40 ° 5a/70 € 8aproduct Опсег На Примена : Електрични Возила, трицикли, возила со мала брзина, складирање енергија, прозорци, СОЛАРНИ ИНВЕРТОРИ, висока опрема итн.Материјал : Пхб+Метал Боја : содржина на зелен пакет : 1 х табла за заштита На Батериитесамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Погоден за повеќето електрични алати на пазарот, електрични електрични велосипеди, електрични трицикли, електрични мотоцикли, електрични возила, електрични алати итн. безбедносната заштита апсорбира анти-висок напон, го намалува дефектот на цевката МОС, ултра-низок внатрешен отпор МОС. Стабилна дисипација на топлина, стабилна дисипација на топлина на алуминиумската подлога,. Заштита од преполнување и празнење за да се спречи преполнување и празнење на батеријата. Заштита од прекумерна струја за да се спречи абнормална висока струја на батеријата. Заштита на рамнотежа, рамнотежа на напонот на батеријата, направете траење на батеријата.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 367.84

Материјал : Случајот е изработен од високо квалитетен дебел TPU Совршено се вклопуваат : Случајот совршен

DEN 448.00

Марк Еко Кода01м Машки Таупе патики 13 Пол : Машки Големина : 13 Одговара : Редовно Боја : Таупе Материјал : Ко

DEN 1.33

Стилски глушец со лесни игри во бел дизајн со фокус на ергономија, дизајн и перформанси Глувчето е опрем

DEN 1.00

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Moderniverse Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за виси, у

DEN 638.40

Уметник : Yonghoon Choisubject : Animalsstyle : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш

DEN 3.33

Уметник : Оксана Зиакасубјект : животински стил : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

DEN 3.00

Нашата никола лак лизга Сандал спакува совршен боемски удар Сигурно ќе се истакнете во овој слајд со Ко�

DEN 607.84

Уметник : Jimим Tweedy Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено

DEN 223.68

Јаката на кампот во кошулата со цветни печати е лесен главен гардероба Класична кошула за копче за вкло�

DEN 608.00

Мајка ти заслужува семеен ѓердан што е навистина заслепувачки Изберете боја за секој од трите симулира�

DEN 0.33

На денот кога ќе ја побарате раката, лелејте ја со овој зачудувачки прстен за ангажман на дијаманти Изра

DEN 2.00

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 " x 14 "Есенска сина модерна перница за акцент на моног�