.

.

Одлична цена
Женски Краток Ракав Кошула Плус Големина V Вратот Туника Лабава Неправилна Блуза Врвот

Женски Краток Ракав Кошула Плус Големина V Вратот Туника Лабава Неправилна Блуза Врвот

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

Забелешка : . 1.Пакет : 1 *Врвови. 2.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. 3.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистински Објект Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме За Вашето Разбирање. (1 инч = 2,54 см). Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (36.2") -Ракав : (7.9") -Должина : (28,7"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (37.8") -Ракав : (8.3") -Должина : (29.1"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (39.4") -Ракав : (8.7") -Должина : (29,5"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (40.9") -Ракав : (9.1") -Должина : (29,9"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (42.5") -Ракав : (9.4") -Должина : (30.3"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (44.1") -Ракав : (9.8") -Должина : (30,7"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Биста : (45.7") -Ракав : (10.2") -Должина : (31.1"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (47.2") -Ракав : (10.6") -Должина : (31,5"). Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите за Производот. Материјал : Мешавина Од Памук. Нега На Облека : Рачно Перење,Машинско Перење. Едноставно Дизајн, Погоден за секоја пригода. Карактеристики : В Врат, Цврст, Обичен, Краток Ракав, Лабава Кошула Со Основни Копчиња, Шлиц, Неправилен Раб, Плус Големина. Натпревар : оваа шик кошула е совршена за носење со Хеланки, Фармерки, Панталони, Шорцеви, Панталони за Облекување или Каприс за удобен и стилски стил. Повод : Секојдневно Секојдневно, Плажа, Работа, Датум, Надвор, Дома, Дневна, Одмор, Лето, Пролет, Aut. Носење на Сите сезони особено Пролет, Лето и Fall. Совршени Подароци за роденден, годишнина, Денот на Вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста. Подобро Да Изберете Поголема Големина.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 671.84

Опис : Со слатки цртани модели, оваа торбичка за деца е многу популарна кај децата и младите и може да се �

DEN 3.00

Вечера, за еднократна употреба светски центричен плоча Изработено од нечистено растителни влакна...

DEN 2.00

Подигнете го вашиот личен стил со овој класичен ѓердан од синџир од сребрено јаже Со должина од 24 инчи и

DEN 3.00

Носител на чаши за пијалоци Хафи и комплет за комбо велосипеди, црно бело : двете најпопуларни додатоци �

DEN 2.67

Женски Фустан Со Кратки Ракави АЛинија, Гроздобер Цветен Дезен Тркалезно Копче За Грб На Вратот Летен О�

DEN 3.33

Рилос Менс Прстен Со Вистински Пенливи Бели Дијаманти Поставени ВО 14к Бело Злато Дизајнерски Стил*Дост

DEN 959.68

Спецификација : Пол : Девојки Материјал : Полиестер Опис На Големината : Нормална Големина Тип На Палто :

DEN 63.68

Вклучен Пакет : 1х памучно Јаже Спецификација : Име на производот : памучно Јаже Материјал : памук Боја : б

DEN 255.84

Носете сјаен стил додека сте во движење во овие разноврсни балетски станови од страничникот! Овие чевли

DEN 0.33

Прегрнете се со овој шармантен геометриски прстен за завиткување на миабела сина сафир во тренд што ќе �

DEN 0.33

Лево, десно, црно, бело Толку многу причини да го додадете овој пар во вашата постава Добијте зафат без л�

DEN 383.84

Опис  Ова се креативни и симпатични кутии за подароци за бонбони Прекрасната Божиќните кутии за бонбон�

DEN 3.00

Надворешен ѓон за нелизгање и отпорен на абење Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скок�

DEN 3.33

Џулијана Нан претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Матир

DEN 255.84

краток опис не е достапен Погоден За постари кучиња со слабост и попреченост на задните нозе...

DEN 2.67

Создадете свој Миризлив Желе! Само испразнете ја содржината ЗА Пакетот Со Миризлив Желе САМ во вашата с�

DEN 479.84

Карактеристики : Чистењето под висок притисок е изработено од висококвалитетна месинг и алуминиумска �

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште

DEN 1.00

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

DEN 559.84

Вавсуф Женски Палта И Јакни Плус Големина Клиренс Обичен Патент Со Долги Ракави Со Качулка Сиви Јакни Г�

DEN 1919.84

Преголема големина за поголеми области, овој прекрасен монограмиран доормат е стручно направен со рака

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Панталони, Панталони На Плажа, Бохомски Панта�

DEN 558.40

Висококвалитетен уметнички печатење.Печатени на тешки акции хартија 100% Направени Во Америка.Големинат

DEN 303.84

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

DEN 0.67

Dayney By Baretraps е совршена мешавина на спортска мода, изградена со повеќеслоен систем за удобност кој е толк�

DEN 639.84

Влезете во класичен багажник за возење со дополнително широко чистење на теле од Jayејтон од Brinley Co Овој с