.

.

Одлична цена
Енвејји Жени Формална Елегантна Боја На Контраст Ретро Фустан За Забава Со Долги Ракави

Енвејји Жени Формална Елегантна Боја На Контраст Ретро Фустан За Забава Со Долги Ракави

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : . Убави дами, добредојдовте Во Енвеји . Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи, хуманизирани услуги и пријатно шопинг искуство. Во исто време, ние исто така обрнуваме внимание на создавање стилски, персонализирани и удобни дизајни. . Ви благодариме повторно за вашето покровителство, и ви посакуваме подобар живот!. Главен Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Плете. Популарен Елемент : Контраст,Шиење. Повод : Дневно, Работно Место,Свечено, Забава/Коктел. Стил : Секси, Класичен,Гроздобер, Ретро. Должина : Должина На Коленото. Деколте : V-Вратот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Шема : Печати. Сезона : Пролет, Fall, Зима. Големина : С, М, Л, ХЛ. *Ве молиме внимателно споредете ја табелата со големини пред да ја купите. * Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи). *Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлина. *може да биде рачно измиен или машински измиен. Известување : . * Измијте со ладна вода пред носење . *Не избелувајте. *Ладно нежно Печатење на машинско перење. Шиење. Долг Ракав, V-Вратот. Формална / Партија/Коктел. Секси Ретро Фустан.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 255.84

краток опис не е достапен Погоден За постари кучиња со слабост и попреченост на задните нозе...

DEN 2601.60

Уметник : Моира Хершејсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

DEN 303.84

Потресен тромбонски бел текст со слика На Тромбонска Маичка за Мали Деца е уникатен дизајн за подароци �

DEN 2.33

Добра замена и надградба на оштетената или истрошената оригинална кожна обвивка од кожен кожен кожен...

DEN 318.24

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 255.84

Носете сјаен стил додека сте во движење во овие разноврсни балетски станови од страничникот! Овие чевли

DEN 171.04

Врата Чевли Организатор 24 Издржливи Џебови, Куки, Големи Неткаени Мрежести Џебни карактеристики : Цврст

DEN 2.33

Подгответе ги вашите момчиња назад во училиште подготвени со овие училишни униформни плетени поло маиц

DEN 271.84

Опис : Усвојување дизајн на форма на број, овој балон е привлечен и може многу добро да ја украси вашата с

DEN 2.33

Затегнете го со кул пижами од Wonder Nation што се протега на време на игра до спиење со забавно печатење...

DEN 0.67

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

DEN 303.84

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

DEN 3.33

Џулијана Нан претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Матир

DEN 2.67

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

DEN 210.24

2 Парчиња Жени Секојдневен Летен Спортски Костум Печатење Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Информација з

DEN 574.40

Огледалополирано Направено од челик од хром ванадиум Лобуларен дизајн кој овозможува да се има добар к�

DEN 223.52

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица Во Стилот На Б�

DEN 1.00

Карактеристики : Материјал : сјајот за усни е изработен од материјал за храна, кој преку безбеден и прија