.

.

Одлична цена
Скксст Женски Врвен Ладен Патент За Рамо Блуза Со Кратки Ракави

Скксст Женски Врвен Ладен Патент За Рамо Блуза Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики На Производот : . Дизајн : Секси V Вратот, Ладно Рамо, Кратки Ракави, Патент, V-Вратот. Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL. Главен Материјал : Полиестер, Спандекс. Стил : Секојдневен. Содржина на пакетот : 1 х Парче Од Врвот. . Внимание : . БРОЈ 1—може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. БРОЈ 2-ве Молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). БРОЈ 3—ве Молиме видете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. БР 4-Упатства За Нега : . Измијте пред носење . Ладно нежно машинско перење . Не избелувајте . Капе сува / Спин Сува . Не мијте Со Светли / темни бои Секојдневно/Секојдневно. Патент. Шарени. Големина М-3ХЛ.Маица.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 287.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 208.80

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја �

DEN 244.64

Женска Мода Писмо Печати Екипажот Вратот Дуксер Долг Ракав Врвот Пуловер Материјал : Полиестер Боја : ка

DEN 351.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Цветни Врвови За Печатење, Жени Обична Маица, �

DEN 244.64

Кејбанг Жени Обични Леопард Кактус Печатење Круг Вратот Лабава Блузи Маици Блуза Ве молиме, Не Само Упа�

DEN 369.44

✿ ✿Добредојдовте Во Мојата Продавница За Облека, Ви посакувам Среќен Шопинг 2 24часовен човечки одговор

DEN 1.00

Лејлајреј Блуза За Женски Обични Врвови На Вратот Со Кратки Ракави Маица Печатена Летна Маица Топ Светл

DEN 1.67

Лапа Жените Крпеница Со Долги Ракави Е изработена од мека полиестерска и спандекс ткаенина Карираното �

DEN 223.84

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 575.84

Големина(см)tttt TTT T Должина : 57.9882t Bust : 123.0122t Аутсоем : 32.004 М Т Должина : 59.9948t Bust : 127.9906t Аутсоем : 32.9946...

DEN 287.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Блузи Со Долги Ракави,Жени Пролетна Есенска Блуза,Жени Работат Канцела�

DEN 239.84

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 331.04

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Есенска Маица, Женски Лабави Блузи, Женска Секојдневна Маица, Тип На Т

DEN 2.67

Тип На Ставка : Долг Ракав Пол : Жени / Женски Стил : Мода И Секојдневен Сезона : Пролет / Лето / Fall Повод : По�

DEN 1.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.67

Женска Еднобојна Копче VВратот Каузални Врвови Со Долги Ракави Блуза Лабава маица специфичностсезона :