.

.

Одлична цена
● Женски Летни Кратки Ракави V Вратот Маица Блузи Дами Повик Лабава Блуза Маица Сива Л

● Женски Летни Кратки Ракави V Вратот Маица Блузи Дами Повик Лабава Блуза Маица Сива Л

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Детали : * Ознака Големина : м-2ХЛ ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см) Пантстаг Големина LXL2 XLBustcm9498102106inch37,0 38,6 40,2 41,7 Sleevecm18192021nch7, 1 7,5 7,9 8,3 Должина Cm69707172nch27, 2 27,6 28,0 28,3 Измерени пред да бидат истегнати, познати како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см * Ставка Ткаенина : Полиестер* Боја На Артикл : Сина/Розова/Сива/Зелена(Како Што Покажуваат Сликите)* Состојба На Предметот : 100% Сосема Нова* Опис На Артиклот : Плус Големина ,Женски Летен Краток Ракав, Еднобојна, V Вратот Маица Блузи, Дами Обична Лабава Блуза Маица* Содржина На Пакетот : 1*Блузи(Не Се Вклучени Додатоци)Како Да Изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : YIWEI ● Женски Летни Кратки Ракави V Вратот Маица Блузи Дами Повик Лабава Блуза Tee Греј L. Долна Облека Гаќи : Долна Облека Гаќи Користат Висок Квалитет Се Водат Појас За Да Се Обезбеди Удобност, Дишење и Издржливост, Оваа Гаќи Имаат Полу Чиста Мрежа и Лесен Цветни Чипка За Префинет И Современ Изглед. Облека За Спиење, Фустан За Спиење, Женски Краток. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 369.44

✿ ✿Добредојдовте Во Мојата Продавница За Облека, Ви посакувам Среќен Шопинг 2 24часовен човечки одговор

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Шифон Блузи, Жени Обична Маица, Долги Ракави Т�

DEN 287.84

Женски Врвови Женски Летни Обични Модни Големи Димензии Печатење Без Ракави V Вратот Шиење АЛинија Елек

DEN 0.67

Карактеристики На Производот : Дизајн : Секси V Вратот, Ладно Рамо, Кратки Ракави, Патент, VВратот...

DEN 2.67

Модни Жени Обични Еднобојни Памучни Ленени Везови Кратки Ракави Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кош�

DEN 319.84

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

DEN 1.00

Лејлајреј Блуза За Женски Обични Врвови На Вратот Со Кратки Ракави Маица Печатена Летна Маица Топ Светл

DEN 3.33

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 383.84

Ги поздравуваме клиентите да ни дадат предлози.08" услуга за задоволство : задоволството на Клиентот е на

DEN 431.84

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изб

DEN 255.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Леопард Печатење Блузи, Жени Обична Маица, Тип

DEN 575.84

Големина(см)tttt TTT T Должина : 57.9882t Bust : 123.0122t Аутсоем : 32.004 М Т Должина : 59.9948t Bust : 127.9906t Аутсоем : 32.9946...

DEN 199.84

Женски Цветни Печатење Копче Надолу Кошули Се Тркалаат Ракав Блузи V Вратот Јака Обични Работни Блузи К�

DEN 319.84

Жените Плус Големина Кратки Ракави V Вратот Печатење Блуза Пуловер Блузи Кошула ве Молиме проверете Ја

DEN 331.04

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Есенска Маица, Женски Лабави Блузи, Женска Секојдневна Маица, Тип На Т

DEN 244.64

Кејбанг Жени Обични Леопард Кактус Печатење Круг Вратот Лабава Блузи Маици Блуза Ве молиме, Не Само Упа�

DEN 175.84

Женско Летно Печатење Блузи Со Прерамки Со Кратки Ракави Со Ладно Рамо Блузикарактеристики : Модни женс

DEN 1.67

Лапа Жените Крпеница Со Долги Ракави Е изработена од мека полиестерска и спандекс ткаенина Карираното �

DEN 208.80

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја �

DEN 2.67

Тип На Ставка : Долг Ракав Пол : Жени / Женски Стил : Мода И Секојдневен Сезона : Пролет / Лето / Fall Повод : По�

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Цветни Врвови За Печатење, Жени Обична Маица, �

DEN 1.67

Женски Смешни Модни Еднобојни Копчиња Долги Ракави Лабави Врвови Карактеристики На Блузата : 1.It израбо�