.

.

Одлична цена
Женски Врвови Хенли Обична Блуза Цветни Жени Летни Кошули Со Кратки Ракави Зелена XL

Женски Врвови Хенли Обична Блуза Цветни Жени Летни Кошули Со Кратки Ракави Зелена XL

DEN 287.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Хенли-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 102см/40,16" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 18см/7,09" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 18,5 см/7,28" Должина : 69см/27.17" Големина : L Биста : 114cm/44.88" рамо : 47cm/18.50" ракав : 19cm/7.48" должина : 70cm/27.56" големина : xl Биста : 120cm/47.24" рамо : 48.5 cm/19.09" ракав : 19.5 cm/7.68" должина : 71cm/27.95" Големина : Xxl Биста : 126cm/49.61" рамо : 50cm/19.69" ракав : 20cm/7.87" должина : 72cm/28.35" големина : Xxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 51.5 cm/20.28" Ракав : 20.5 cm/8.07" должина : 73cm/28.74" Големина : Xxxxl биста : 138cm/54.33" рамо : 53cm/20.87" Ракав : 21cm/8.27" должина : 74cm/29.13" Летни Врвови за жени. Блуза со кратки Ракави Со Цветен Дизајн на Хенли. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени 3 / 4 Ракав Маица, Божиќ Блузи За Жени, Божиќ Маица Шема Тип : Вино Стакло / �

DEN 303.84

Карактеристики На Производот : Главен Материјал : Полиестер И Спандекс Популарен Елемент : Мека и Удобн�

DEN 351.84

Базиреј Блуза За Женски Обични Маица VВратот Пеперутка Печати Прерамки Кратки Ракави Блузи Сина XL...

DEN 287.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 431.84

Големина (см) : Stsholder : t54t Length : t76t Bust : t124tsleve : t49 Mtsholder : t56t Length : t77t Bust : t128tsleve : t50 Ltsholder : t58t Length : t78t Bust : t132tsleve : t5

DEN 2.67

Женска Еднобојна Копче VВратот Каузални Врвови Со Долги Ракави Блуза Лабава маица специфичностсезона :

DEN 0.33

Овој Моден Долг Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв...

DEN 78.40

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.67

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Блуза За Жени Против Вратот, Женски Маици

DEN 1.67

Лапа Жените Крпеница Со Долги Ракави Е изработена од мека полиестерска и спандекс ткаенина Карираното �

DEN 575.84

Големина(см)tttt TTT T Должина : 57.9882t Bust : 123.0122t Аутсоем : 32.004 М Т Должина : 59.9948t Bust : 127.9906t Аутсоем : 32.9946...

DEN 351.84

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

DEN 0.33

Здраво Пријатели, ви Благодариме за Посетата НА JGGSPWM Ви Посакувам Пријатно Шопинг Патување.JGGSPWM Е Профес

DEN 367.84

Женски Обичен Ревер Блуза Краток Ракав Печати Лабава Кошула Врвови Копчиња Cardigan Features : 1.It изработен е од