.

.

Одлична цена
Кошули Со копчиња со долги Ракави За Жени Женски Ладна Опрема Блуза Со Врвен Ракав Со Долг Ракав Врат Со Кратки Ракави Тркалезен Ден Женска Женска Блуза На Вљубенит

Кошули Со копчиња со долги Ракави За Жени Женски Ладна Опрема Блуза Со Врвен Ракав Со Долг Ракав Врат Со Кратки Ракави Тркалезен

DEN 383.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ги поздравуваме клиентите да ни дадат предлози.08" услуга за задоволство : задоволството на Клиентот е нашата крајна цел.ТКАЕНИНИ : изработена од полиестер, ткаенината е мека и нема значително да се намали во миењето. Слабеење И Удобно. Ве молиме, Дозволете 1-3см Да се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење Во См и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи) Женски Долг Ракав Со Копчиња 3 Кошули За Жени Опремени Маици Со Долги Ракави Обична Кошула Женска Блуза.94" должина : 72cm/28. Големина : S Биста : 88cm/34.35" рамо : 48cm/18.Ако Поради Некоја Причина не Сте Задоволни со Вашето Купување,чувствувајте Се Да Контактирате со Нас ,Ние Ќе Ве Достигнеме Најбрзо.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување,чувствувајте се да контактирате со нас ,ние ќе ве достигнеме најбрзо.90"големина : xxl биста : 110cm/43.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Цветни Врвови За Печатење, Жени Обична Маица, �

DEN 2.00

62"Големина : L Биста : 100cm / 39 Тип На Шема : Печатење Роденден Блузи, за Жени,311 Врвот,34b Полица Градник,3d Печа�

DEN 2.67

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 303.84

Карактеристики На Производот : Главен Материјал : Полиестер И Спандекс Популарен Елемент : Мека и Удобн�

DEN 255.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Леопард Печатење Блузи, Жени Обична Маица, Тип

DEN 239.84

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 255.84

Големина : М Биста : 96см / 37,80" Должина : 65см / 25,59" Ракав : 18,6 см / 7,32" Големина : Л Биста : 100см / 39,37" Должина : 66см

DEN 287.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Со Еднобојни Врвови, Жени Обични Плетени Пуло�

DEN 78.40

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.67

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Блуза За Жени Против Вратот, Женски Маици

DEN 351.84

Базиреј Блуза За Женски Обични Маица VВратот Пеперутка Печати Прерамки Кратки Ракави Блузи Сина XL...

DEN 441.28

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Должина : 62см / 24.41" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

DEN 2.67

Модни Жени Обични Еднобојни Памучни Ленени Везови Кратки Ракави Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кош�

DEN 208.80

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја �

DEN 287.84

Женски Врвови Женски Летни Обични Модни Големи Димензии Печатење Без Ракави V Вратот Шиење АЛинија Елек

DEN 0.67

Детали : * Ознака Големина : м2ХЛ ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела с

DEN 575.84

Големина(см)tttt TTT T Должина : 57.9882t Bust : 123.0122t Аутсоем : 32.004 М Т Должина : 59.9948t Bust : 127.9906t Аутсоем : 32.9946 L t Должин

DEN 1.67

рашири лабава блуза.Внимание Ако Размислување, Благодарам в вратот блузи мета, ливче краток ракав маици

DEN 2.67

Женска Секојдневна Мода Плус Големина Ден на независноста печатено Копче Со Кратки Ракави V Вратот Пуло

DEN 1.00

Лејлајреј Блуза За Женски Обични Врвови На Вратот Со Кратки Ракави Маица Печатена Летна Маица Топ Светл

DEN 2.67

Тип На Ставка : Долг Ракав Пол : Жени / Женски Стил : Мода И Секојдневен Сезона : Пролет / Лето / Fall Повод : По�

DEN 273.44

Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и голе�