.

.

Одлична цена
Базиреј Обична Женска Секојдневна Блуза За Жени Обична Маица За Жени Печатење Пеперутки Без Прерамки Блузи Со Кратки Ракави Сина Xl

Базиреј Обична Женска Секојдневна Блуза За Жени Обична Маица За Жени Печатење Пеперутки Без Прерамки Блузи Со Кратки Ракави

DEN 351.84

Залиха
Достапно за нарачка

Базиреј Блуза За Женски Обични Маица V-Вратот Пеперутка Печати Прерамки Кратки Ракави Блузи Сина XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер Бои : Сина Боја : Xlsleve Должина : Краток Ракав Деколте : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, патување Пакет вклучени : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Застани. Карактеристика : летните врвови за жени 2566 со врат на екипажот и камо ракави е облека во секојдневен стил која е совршена за лежерен, но трендовски изглед. Дизајнот на вратот на екипажот има тркалезно деколте што седи во основата на вратот, обезбедувајќи класично и удобно вклопување. Ракавите камо додаваат допир на острина на врвот, со уникатна и привлечна шема која е и разиграна и цврста. Прилики : овие летни врвови за жени секси секојдневен се разноврсни и лесни за носење, што го прави одличен избор за различни прилики. Може да се комбинира со фармерки, шорцеви или секојдневни панталони и да се носи со патики или сандали за опуштен и без напор изглед. Генерално, летните врвови на овие жени со плус големина се совршени за секој што сака да додаде допир на кул, секојдневен стил во нивната гардероба. НЕГА НА ОБЛЕКА : Препорачано миење раце. машина за перење. наредени dry.Do не избелувајте или паѓајте суво топло. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Плус Големина Блузи За Жени Маица Фустан Копче Надолу Кошули За Жени Жени Копче Надолу Кошула Розова Врвот Бела Маица Жени Големи И Високи Маици За Женски Девојки' Блузи, Маици И Блузи Блуза Хален Маици За Жени Женски Женски Маици Копче Надолу Блузи ЗА Жени 366 Маица Жени Плус Големина Маици Паѓаат Маици За Жени Против Вратот Туника Врвови Жени Сина Копче Надолу Кошула гроздобер Блузи За Жени Жени Блузи И Блузи Обични Жени Обични Кошули Блузи За Жени Секојдневен Елегантен.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 255.84

Големина : М Биста : 96см / 37,80" Должина : 65см / 25,59" Ракав : 18,6 см / 7,32" Големина : Л Биста : 100см / 39,37" Должина : 66см

DEN 369.44

✿ ✿Добредојдовте Во Мојата Продавница За Облека, Ви посакувам Среќен Шопинг 2 24часовен човечки одговор

DEN 319.84

Жените Плус Големина Кратки Ракави V Вратот Печатење Блуза Пуловер Блузи Кошула ве Молиме проверете Ја

DEN 287.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Со Еднобојни Врвови, Жени Обични Плетени Пуло�

DEN 2.67

Женски Врвови Женски Модни Обични Печати Лабава Патент Кратки Ракави Маици Блуза Ве молиме, Не Само Упа�

DEN 431.84

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изб

DEN 255.68

Инвентар Број : Б04720394Л : Тринх на 05162017 11 : 34|C : 2.94|Q : 1|W : 0.14|station : Flat|image : Camera U : 706255963502|Style : 67332p485|Rep : |schart : yes|Minut

DEN 0.33

Здраво Пријатели, ви Благодариме за Посетата НА JGGSPWM Ви Посакувам Пријатно Шопинг Патување.JGGSPWM Е Профес

DEN 319.84

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

DEN 287.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.00

62"Големина : L Биста : 100cm / 39 Тип На Шема : Печатење Роденден Блузи, за Жени,311 Врвот,34b Полица Градник,3d Печа�

DEN 303.84

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина На Ракавот : Без Ракави Јака :

DEN 0.67

Карактеристики На Производот : Дизајн : Секси V Вратот, Ладно Рамо, Кратки Ракави, Патент, VВратот Големин

DEN 2.00

Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило.Сезона : Летен Пол : женски повод :

DEN 431.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жените Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Т�

DEN 287.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 0.33

Овој Моден Долг Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв Со

DEN 1.67

Големина : ХХХХХХЛ САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 145см / 57 Работите што ве прават бестрашни и се н

DEN 367.84

Женски Обичен Ревер Блуза Краток Ракав Печати Лабава Кошула Врвови Копчиња Cardigan Features : 1.It изработен е од

DEN 2.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени 3 / 4 Ракав Маица, Божиќ Блузи За Жени, Божиќ Маица Шема Тип : Вино Стакло / �

DEN 2.67

Тип На Ставка : Долг Ракав Пол : Жени / Женски Стил : Мода И Секојдневен Сезона : Пролет / Лето / Fall Повод : По�

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Цветни Врвови За Печатење, Жени Обична Маица, �