.

.

Одлична цена
Божиќни Плетени Торби За Подароци За Кукли Со Врвка За Повеќекратна Употреба, Торби За Подароци На Дедо Мраз Со Врвка За Влечење Дедо Мраз, Снешко, Елен, Мечка За Дец

Божиќни Плетени Торби За Подароци За Кукли Со Врвка За Повеќекратна Употреба, Торби За Подароци На Дедо Мраз Со Врвка За Влечење

DEN 207.84

Залиха
Достапно за нарачка

Исклучителни Божиќни подароци : кога Доаѓа Божиќ, можете да ги користите овие празнични торби за подароци за да држите подароци и бонбони за вашето семејство, пријатели, соседи, колеги итн., тие ќе бидат многу среќни да добијат толку убави подароци. Повеќето прилики се достапни : Можете да ги користите Овие божиќни кеси за бонбони како услуги за забави или торби за подароци За Божиќ, роденденски забави, празнични забави, тушеви за бебиња, карневали, годишнини, прослави и така натаму. Карактеристики 6 Стилови Божиќ корист 3Д кеси : вклучувајќи дедо Мраз, снешко, елен и мечка стилови, 2 парче за секој стил, во потрага симпатична и интересна, зголемување на атмосферата За Божиќ, и количината е доволна за да ги споделите со вашето семејство и пријатели. Голем капацитет : Секоја Божиќна торба за бонбони е прибл. 7 х 8 во / 18 х 20 см (Л х Ш), што е доволно големо за да подготвите многу мали подароци за гостите, како што се бисквити, бонбони, колачиња, чоколадо, лижавчиња и разни занаети. Лесно се отвораат и затвораат : Овие божиќни торби за подароци доаѓаат со дизајн на врвка, кој обезбедува пригоден начин за затворање и отворање, само ставете ги подароците во торбата и повлечете ја врвката за да ја затегнете, што исто така може да избегне паѓање на вашите предмети. Сигурен материјал : Овие слатки Божиќни чанти се изработени од квалитетни ткаенини, кои се безбедни, цврсти, еднократно, перат и не се лесни за кршење, можете да ги користите долго време, лесни и преносливи за носење. Убави подароци : божиќната торба за подароци е убав подарок за вашите пријатели, семејство, роднини, наставници, соученици, колеги и соседи, тие ќе се чувствуваат топло и изненадени кога ќе добијат толку убав и исклучителен подарок. Спецификации : Боја : како што се прикажани сликите. Големина : прибл. 7 х 8 во / 18 х 20 см (Л х Ш). Материјал : крпа. Количина : 6 парчиња. Пакетот вклучува : 6 х божиќни кеси за бонбони. Топли белешки : ве Молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење. Ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради различни монитори.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 303.84

* Пакување од 3 Маски Во Црна Боја* Покривка За Лице За Мажи и Жени, Унисекс Стилски и удобен* материјалот �

DEN 2.00

Стара душа, нов дух Намалување на моќност од 100% полиестер во Египет, колекцијата Винтер прикажува еденн�

DEN 1.67

Предавањето На Гранада Во 1492 Година, Франциско прадила и Ортиз (18481921 шпански) Печатење На Постер (18 х 24) ќ�

DEN 3.33

Гумата за перформанси во сите сезони, 4x од Secpecor е дизајниран за употреба на патнички автомобили, како шт�

DEN 2.67

Чувајте ја топла и пријатна во тие студени денови со овие симпатични термички џогери од Гаранималс...

DEN 255.20

[Табела со големини] : Обем На Главата : 5460см / 21,2623,62" Должина : 24см / 9,45" Висока : 12см / 4,72"Машки Женски Неутра

DEN 1530.08

Уметник : Питер МекКлурсјукт : Пејзажапелатива : Традиционално производ Тип : Галерија обвиткано платно

DEN 288.00

Однесете го вашиот стил на следното ниво и славете класичен цртан филм Betty Boop! Деталите за миење на пигм�

DEN 1.67

П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по м�

DEN 1.67

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

DEN 3.33

Ткаенината од лажица е одржливо отпечатена во САД користејќи нетоксични мастила и материјали од етички

DEN 3439.68

Елегантен и привлечен, зачудувачки крем буклен ткаенина Халтон Кинг кревет (3 кутии) од Меридијан мебел �

DEN 207.84

Атлетик работи кратко печатено од женска мала тежина е симпатична, удобна и разноврсна...

DEN 1.00

Ленсерија Екстремни Десозни Нови Секс Црна Боја Жени Жартиера Долна Облека Секс Градник И Гаќи Сетови...

DEN 127.84

Опис r r Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба Тој е дизајнир�

DEN 415.04

Жените Костими За Капење Градник Во Собата Костим За Капење Склекови Бикини Поместена Облека За Плажа К

DEN 457.44

Ништо не ја надополнува вашата гардероба како овој фустан од каросеријата Исклучително затегната ткае�

DEN 3.33

Црна Злато Вдовица Творецот Поглед Црна 5 Пински .019 RH Ви Дава инчен тркало микро хоризонтална и вертикал

DEN 2.00

Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скока, избегнувајте каква било спортска повреда пре

DEN 319.84

Однесете ги од обични во училницата до облекување на специјален настан со еден чевли што ќе сакаат да го

DEN 2.33

Големина Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пр�

DEN 2.33

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и

DEN 1.33

Едноставен елегантен разноврсен во сите прилики во текот на целата година, лесен за носење работни модн

DEN 751.84

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот оем точен НАТПРЕВАР ауди (LY7 G Кв�

DEN 3.00

Внатрешноста на графичките кошули е многу мазна и удобна,не исчезнува, се намалува и пилинг по миењето...

DEN 271.84

Надградете го вашиот летен стил облечен во Amaze од Easy Street Со удобен поштенски патент, овој стил има многу �

DEN 1.00

Добредојдовте Во Мојата Продавницаопис На Производот1.Нови Модни висококвалитетни телефонски куќи2.Лу�

DEN 399.68

Поранешното момче Слим нуди висок струк и се вклопува во слаб и опуштен од колкот до коленото пред малку

DEN 3.00

Начин да се прослави Ноќта на вештерките 16x9in Декоративна лумбална бела перница, бу : празнична лумбална

DEN 2.33

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење Дизајни�