.

.

Одлична цена
Пластичен Нгфф Интерфејс М. ССД ДО САТА3. Адаптер Бо Конвертор Хард Диск Случај Додатоци

Пластичен Нгфф Интерфејс М. ССД ДО САТА3. Адаптер Бо Конвертор Хард Диск Случај Додатоци

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Ngff ДО Sata Цврста Состојба Хард Диск кутија само, други додатоци демо на сликата не е вклучена!Вклопете М. 2 Големина : 22*30мм 22*42мм 22*60мм 22*80ммспецификации : Тип На Ставка : Нгфф до САТА Хард Диск Со Цврста Состојба Материјал : Пластика Големина : 70х100мм/2, 7х3, 9бојка : како што е прикажано количина : 1 Pc Note : Нема малопродажен пакет.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Пакетот Вклучува : 1 x NGFF до SATA Цврста Состојба Хард Диск Кутија 1 Пакет Завртки Пластични NGFF Интерфејс M. 2 SSD до 2.5 инчен SATA3. 0 Адаптер Кутија Конвертор Хард Диск Случај Додатоци.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Голем�

DEN 2.67

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица во Стилот На Б�

DEN 454.24

Големина : 3,6 инчи*3 инчи*4,3 инчи (L*W*H)Класификација : Penholders Feature : Лесно организирање : десктоп пенкало и држ

DEN 473.28

Тим Отул претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х15 Врамено со Двојно Уметничко Парче Со Ѕидови,

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови За Облека Со Долги Ракави, Женска Сомотска Есенска Зимска Бл

DEN 422.72

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Розова Меур Гума За Џвакање Розова Површина

DEN 3.33

Организаторот за накит на фиоки за Idesign Two е совршен за чување додатоци погодно складирани Се одликува с�

DEN 383.84

Сезона : Пролет, лето, aut, зима Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен, спорт Одгова�

DEN 1.00

Ново и сега Наутички инспирирани високи фармерки од фармерки на Софија Исклучиво на Para nuestra Comunidad de Habla His

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 2.67

Нема ништо како готвење од нула, особено кога ќе започнете со мешање од говедско месо пржете...