.

.

Одлична цена
Ангдест Клуб Холографски Налепници за Налепници на јас Сум Прилично Сигурен Дека Чоколадото Има Добар Вкус Како Кожата

Ангдест Клуб Холографски Налепници за Налепници на јас Сум Прилично Сигурен Дека Чоколадото Има Добар Вкус Како Кожата

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА ЗА ИСПОРАКА : Сите налепници се испраќаат во висококвалитетни крути поштари за да се заштитат налепниците, големите налепници што треба да се испраќаат во поштенски цевки или парцели. Декал нема да биде преклопен.- Сите налепници се направени од винил со високи перформанси од 3 мил надворешен степен - сите налепници вклучуваат лента за пренос со висок степен за лесно нанесување - Нанесете на ѕидови, мебел, возила, прозорци, чаши, лаптопи и др.- Овие налепници лесно се отстрануваат, но не се препорачуваат повторно да се користат.- Овој тип на винил ќе одговара на малку нерамни/нежно закривени површини, но не се наменети за многу тапи или груби површини(т.е. ретровизори за автомобили, ѕидни агли)Како Да Аплицирате (упатствата исто така дадени во вашата нарачка) : 1. Излупете ја чистата хартија за пренос. Дизајнот треба да излезе со него.2. Внимателно поставете ја налепницата каде што сакате на вашиот објект. Не користете на ткаенина, хартија или валкани предмети.3. Тријте ги прстите / или користете кредитна картичка преку налепницата неколку пати пред да ја излупите хартијата за пренос.4. Многу бавно и нежно излупете ја хартијата за пренос. БЕЗ БОЈА НА ПОЗАДИНА-Големина На Налепници : 3,8 "х 4,4". МАТЕРИЈАЛ : Винил Со Врвен квалитет. Налепниците се добри и за двете : надворешни и за внатрешни апликации и ќе траат од 3 до 5 години. Нема јасна подлога или позадина, само уметнички дела. Водоотпорен винил квалитет кој се однесува на сите чисти суви површински гребнатини, дожд и сонце. ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ВАШИТЕ НАЛЕПНИЦИ : Испратете ни ги вашите слики или фотографии и ние ќе ги претвориме во вашите производи!. НАШИОТ ДИЗАЈН : Секој од нив е дизајниран и продаден во ограничени количини. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 303.84

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како �

DEN 3.00

Куеконди Фустани За Жени 2023 Пролет И Еднобојна V Вратот Лабава Везена Шуплива Чипка Цвет Секси Летен Фус

DEN 0.33

Дури и најудобната перница нема да се чувствува правилно без мека навлака за перници што дише околу неа.

DEN 2.00

Нова Замена / Модел Бр Животот ФИТНЕС TR9000 Класичен Сериски 344637344672 Име На Дел : Појас За Одење – Појас За

DEN 3.00

Женски обичен печатен двоен џебен кардиган со средна должина темно зелен Ххххххлдескрипише : Материјал

DEN 0.67

Денот на вљубените Дете Фустан со бонбони разговор срца вели ДЕКА СЕТО тоа Е ЗА БОНБОНИ СРЦА...

DEN 2.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Рамни Сандали, Сандали На Плажа, Летни Сандали, Секојдневни Сандали, Кожн

DEN 799.84

Женски Бомбардери Јакни со Џебови Крпеница Лесна Бејзбол Јакна Обичен Капут Патент Ветробранска Облек�

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 1.33

е инчи во големина и Овој Отпечаток Од Постер ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија и

DEN 3.00

Со својот ултра лесен пловечки енергетски среден ѓон, Тактичката Серија Floatride Energy обезбедува амортизир�

DEN 1.33

Сезона : Есенска Зима Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот

DEN 2.67

Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл 100% памук Сивата пепел, спортската сива и сите други бои на хе

DEN 2.33

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

DEN 239.84

Опис : Ортопедски Сандали Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Женски Стил : Флип Флоп Сандали, Летни Сандали, Клин

DEN 2.33

ЛЕТОТ DUC323 е укулеле со големина на концерт Има врв од махагони, поврзан со махагони назад и страни, давај

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови За Облека Со Долги Ракави, Женска Сомотска Есенска Зимска Бл

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 207.84

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со лента Оваа листа содржи 2 45010 црни на касети со ја

DEN 3072.00

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и ги разубавува вашите домашни или канцелариск�

DEN 479.84

Менхетен Прозорец Кора И Стап Винил Ѕид Налепница доаѓа во жив квалитет Дигитално печатено и контурно с

DEN 319.68

Мода Женски Обичен Половина Ракав VВратот Печатени Дами Лабава Долга Облека информации За Производот : �

DEN 239.84

Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 106cm / 41.73" Ракав : 26cm / 10.24" Должина : 71cm / 27.95" Големина : XXL

DEN 3.33

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

DEN 143.84

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 43см / 16.93" Ракав : 46см / 18.11" Должина : 64см /