.

.

Одлична цена
Авамо Деца Спортски Меки Отворени Пети Рамни Сандали Момчиња Пешачење Лесни Дебели Единствени Вода Рибарски Чевли

Авамо Деца Спортски Меки Отворени Пети Рамни Сандали Момчиња Пешачење Лесни Дебели Единствени Вода Рибарски Чевли

DEN 231.20

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Момчиња, Момче, Деца, Детски Стил : Рамни Сандали, Рибарски Сандали, Сандали На Плажа, Спортски Сандали Тип На Шема : Еднобојна : армиска зелена, светло сина, сина (По Избор)Големина : САД 10 C, САД 11 C, САД 11.5 C, САД 12 C, 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y, САД 2.5 Y, САД 3 Y, САД 3.5 Y, САД 4 Y, САД 4.5 Y (следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Вештачка Кожа Ѓон : Тип На Пвчел : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Отворена Висина На Цевката : Низок врв сезона : пролет, Лето, Fall, зимски ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, СПОРТСКИ, ПРАЗНИЧНИ, ПЛАЖНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Лесни и Дишат : материјалите Од Вештачка Кожа се многу дише и брзо се сушат.2. Ѓон против лизгање : флексибилниот пвц надворешен ѓон дава зафат и влечење за влажни површини3. Практична Магична Лента : Лесно вклучување или исклучување и може да се прилагоди за супериорно вклопување.4. Погоден за : на отворено, плажа, играње во парк, одење надвор, одење на училиште, трчање, пешачење, џогирање итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ● Брзо Сушење Сандали За Момчиња Брзо Сушење И Водоотпорни Горни Делови Со Материјал Од Вештачка Кожа Што Дише и Шарени Прекривки Со Уникатен Дизајн Нудат Природно Чувство, Удобно и Издржливо. €Удобност Чувствувам Flexible Чевли Тело, Многу Пати отпорни, Мека Поставата За Суво Вклопување. Целокупното Чувство На Одење Е Лесно И Удобно. ●Анти-лизгачки Ѓонови●Сандали За Плажа За Момчиња, Сандала Со Отворен Прст со Мала тежина Воведете Супериорен пвц, Ултралесен, Отпорен на Абење и Апсорпција на Удари За Да Создадете Безбедна Заштита за Стапалото на Вашето Дете, Одржувајте Ги Вашите Деца Удобни Долго време. ●Прилагодливо Затворање●Момчешки Сандали Спортски Детски Сандали со Комбинирана Лента За Кука и јамка и Магична Лента за Прилагодливо и Цврсто Вклопување. `+Прилика,Совршени Рамни Сандали За Момчиња За Комбинација На Удобност, Мода, Безбедна, Издржливост И Лесна, Соодветно Секојдневно Носење На Плажа, Базен, Морски Брег, Езеро, Спортски Активности Или На Училиште Со Каква Било Облека На Отворено Во Лето, Пролет, Aut.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.33

Изработено во 10к бело злато, овој треперлив стил блескави со камен со дијамантски центар опкружен со ра�

DEN 383.84

Сезона : Пролет, лето, aut, зима Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен, спорт Одгова�

DEN 3.33

Организаторот за накит на фиоки за Idesign Two е совршен за чување додатоци погодно складирани Се одликува с�

DEN 223.84

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија Меката боја �

DEN 239.68

Машки плетен сон за спиење и кратки ракави со врвни и удобни комплети од 2 парчиња се совршени за салерир

DEN 0.67

Ноар песок и бранови, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела �

DEN 2.33

Германски покажувач, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златн

DEN 399.68

Сребрени фармерки копродукции Суки средно издигнување на фармерки со права нозе плус големина Суки е н

DEN 1.67

Совршен телефон случај За Samsung Galaxy Z Flip 5 апсолутно задолжително за сите ентузијасти во стилот! Овој искл

DEN 879.20

13.000 Call of Duty : Black Ops Points Call of Duty Points (CP) се валута во игра што се користи во Call of Duty : Black Ops Cold War и Warzone (TM) Корист

DEN 447.84

Внтуб Алатки Гледајте Назад Покритие Случај Отстранувач На Случај Батерија Часовници Прачка Стап Попр�

DEN 2.33

Плус Големина Фустан Денот На Независноста Жените Мода VВратот Без Ракави Летна Вечер Партија Печатење

DEN 303.84

Оваа персонализирана четворица чеша за добредојде на бувовите е одличен начин да додадете малку кора о�

DEN 638.40

Оваа прекрасна штала во пролетта VIII платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на ма

DEN 239.84

Опис : Ортопедски Сандали Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Женски Стил : Флип Флоп Сандали, Летни Сандали, Клин

DEN 1.00

Овој атлетски работи Active Core Active Legging со големина е висококвалитетно, меко и лесно дно што беше направено

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 1.00

Уметник : Рон Паркерсубјект : Animalsивотни стилови : Природна модерна Производ Тип : Галерија обвиткано пла

DEN 1311.84

АП издувен каталитички конвертор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занает