.

.

Одлична цена
Џијугала Ѓердани Приврзоци За Жени Девојки Лесни Луксузни Легури Ѓердан Подароци

Џијугала Ѓердани Приврзоци За Жени Девојки Лесни Луксузни Легури Ѓердан Подароци

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Дами Ѓерданс Лесни Луксузни Ѓердани Ѓердан Од Ѓердан Од Легура На Ѓерданкарактеристики : ● Материјал ● Сите наши производи се изработени од легиран материјал.①Прилика : дизајнот на овие ѓердани е елегантен и класичен, така што овие ѓердани изгледаат одлично во повеќето прилики, како што се родендени, годишнини, дипломи, свадби, карневали, сувенири и многу повеќе. Погоден е и за секојдневно носење и употреба.€Уникатен Дизајн Q : Овие ѓердани се многу мали и нежни. Едноставниот и класичен стил е погоден за различни прилики, без разлика дали станува збор за состанување, патување или излегување, тој е многу погоден за носење, а уникатниот стилски дизајн лесно се издвојува.€ Женски Ѓердан : задолжителен предмет за жени и девојки, едноставен и класичен, може да се носи сам или да се совпадне со други обетки за да се создаде модерен изглед.`+Совршен Подарок : можете да го подарите на вашата мајка, сестра, ќерка, сопруга, девојка, најдобра пријателка или која било посебна жена во вашиот живот! Совршен За Божиќ, Родендени, Годишнини, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Свадби или било кој.Материјал : прикажани Се Легидимензии.Боја : Повеќебојниот Пакет вклучува Ѓердан 1 х : Поради разликата помеѓу различни монитори или рефлектон во боја во осветлувањето,позадината итн., сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Совршен Подарок за Неа : овој модерен накит е совршен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Роденден, роденден во јуни, Свршувачка, Невеста, Деверуша или Церемонија на Дипломирање, погоден за секоја жена, тинејџерка, дете, возрасен, ќерка, внука, девојка, сопруга, син, свршеница ева или специјална дама. НЕМА ИДЕЈА ЗА ПОЈАВУВАЊЕ? Стилски и класичен дизајн на ланец, носете го сам или со вашите приврзоци со доверба, спарувајќи се со вашата омилена облека и додатоци, покажете го вашиот трендовски и шармантен изглед!. Материјал : Метал. Во продавницата На Џијугала, не само што можете да најдете соодветна и убава облека, туку можете да видите и многу ѓердани, нараквици, обетки, брошеви, привезоци и многу повеќе. Гарантирано задоволство : одлична услуга за клиенти, 100% задоволство и гарантирано враќање на парите. Во секој случај, ако сметате дека не сте задоволни со купувањето, тогаш слободно контактирајте не. Ние веднаш ќе се погрижиме за вашето прашање. Ние нудиме целосна наплата или замена и обезбедуваме надомест за испорака доколку проблемот се појави поради нашата одговорност.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 255.84

Оваа Женска Породилна Маица Облека за Бременост изработена од Мека,удобна,растеглива и лесна...

DEN 2.00

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Вино,Црна,Портокалова,Жолта

DEN 97.92

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци Сите с

DEN 3.33

Создадете совршен забавен простор на вашиот двор, палуба или двор со овој комплет за јадење од 5 парчиња

DEN 2.00

Пената За Замена на Филтерот 20 ппи за Биомастерот 250, 350 или 600 вклучува ултрагруба пена за филтер за заме�

DEN 137.92

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 49см / 19.29" Должина : 63см

DEN 191.20

Кутии за перници погодни за секој стил на вашата соба Висококвалитетен материјал што и дава на перницат

DEN 4495.52

Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени Должините и ширините може да варираат од објавени�

DEN 767.84

Вовед : ●МАТЕРИЈАЛ● Микрофибер Полиестер Многу меко и удобно Издржлива лесна ткаенина за крајна удобн

DEN 3.00

АПЕКС Легенди е бесплатна онлајн игра со мултиплеер битка ројал Оживејте ја играта со овие колекционер�

DEN 0.67

Сензорот за тропање се наоѓа на блокот на моторот, главата на цилиндерот или доводниот колектор Неговат

DEN 2072.96

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Светло Чеша Сини Површински Килими, 6 'х 9' Дизајниран �

DEN 271.84

Дами Кул Девојка Долна Облека Преголеми Трегер Чипка Пижами Костум Пижама Фустан Дома Носете Секси Дол�

DEN 351.20

Зелениот Појас наречен Планти што ги замени урнатите Градски Ѕидини Трчајќи Заедно СО ЈУ Гертруди Крак�

DEN 2.67

САД, Мејн Нов Милс Ливада Езерце, Националниот Парк Акадија Печатење на постер Од Џудит Цимерман (24 х 36) ќ

DEN 479.84

Оваа Табла Е наменета само за бојлери за гас во саксии Дизајниран за брза и едноставна инсталација След�

DEN 239.84

Прилики : Погоден за секакви прилики, како што се канцеларија, свечена, деловна активност, свадба, плажа,

DEN 3.00

Опис : Нашиот коњ Лил Бакер Е совршена играчка за бункер за деца од 18 месеци до 3 години!Сега вашите мали �

DEN 422.72

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Шарени Грејпфрут Црвена Површина Килими, 3 "х 5" Дизај�

DEN 496.00

Стерилит Голема ФлиптКутија Стерилит Голема ФлиптКутија : Пластична канта за складирање Пластична кон�

DEN 3.00

Каролини Богатства BB6074 PW1414 Велигденски Јајца Bouvier des Flandres Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобојн�

DEN 271.84

Доживејте неспоредлива удобност и разноврсност со овие машки резервоари Дизајнирани за ваше најголемо

DEN 1.33

ДУКСЕРИ ДАЕТИРОС За Жени Плус Големина Дневно Слободно Време Печатена Облека Измијте Разнобојна Голем�