.

.

Одлична цена
Женски Летни Врвови Цврста Блуза Со Кратки Ракави Обични Женски Кошули Со Тркалезно Деколте морнарица м

Женски Летни Врвови Цврста Блуза Со Кратки Ракави Обични Женски Кошули Со Тркалезно Деколте морнарица м

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Цврсто. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39,37" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 22,5 см/8,86" Должина : 66см/25,98" Големина : М САД : 6 БИСТА : 105см/41,34" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 23см/9,06" Должина : 67см/26,38" Големина : Л УС : 8 Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 23,5 см/9,25" Должина : 68см/26,77" Големина : XL сад : 10 биста : 115см/45,28" рамо : 42см/16,54" Ракав : 24см/9,45" должина : 69см/27.17" ГОЛЕМИНА : ххл Сад : 12 биста : 120см/47.24" рамо : 43см/16.93" ракав : 24.5 см/9.65" должина : 70см/27.56" големина : Хххл сад : 14 биста : 125см/49.21" рамо : 44см/17.32" ракав : 25см/9.84" Должина : 71см/27.95" големина : ххххл сад : 16 биста : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 25.5 см/10.04" должина : 72см/28.35" големина : хххххл сад : 18 биста : 135см/53.15" рамо : 46см/18.11" Ракав : 26см/10.24" должина : 73см/28.74" летни врвови за жени. Женски врвови и Блузи Краток Ракав. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 244.64

Женска Мода Писмо Печати Екипажот Вратот Дуксер Долг Ракав Врвот Пуловер Материјал : Полиестер...

DEN 2.67

Модни Жени Обични Еднобојни Памучни Ленени Везови Кратки Ракави Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кош�

DEN 1.33

Големина.16 "Должина : 69см / 27 Големина Елек Фустан Корсет Корсет Бустиер Тркербек Тенк Топ Панк Гранџ Ули�

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Цврста Боја, Женска Секојдневна М�

DEN 239.84

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 431.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жените Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Т�

DEN 1.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 431.84

Големина (см) : Stsholder : t54t Length : t76t Bust : t124tsleve : t49 Mtsholder : t56t Length : t77t Bust : t128tsleve : t50 Ltsholder : t58t Length : t78t Bust : t132tsleve : t5

DEN 303.84

Карактеристики На Производот : Главен Материјал : Полиестер И Спандекс Популарен Елемент : Мека и Удобн�

DEN 331.04

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Есенска Маица, Женски Лабави Блузи, Женска Секојдневна Маица, Тип На Т

DEN 271.84

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

DEN 2.00

Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Блузи,Женски Блузи Со Кратки Ракави,Женски Маици Со Кратки Ракави,Кош

DEN 287.84

Женски Врвови Женски Летни Обични Модни Големи Димензии Печатење Без Ракави V Вратот Шиење АЛинија Елек

DEN 0.67

Ние ќе се обидеме да нашите најдобри услуги за секој клиент.52 "Ракав : 41см / 16. / Не тријте премногу силно...