.

.

Одлична цена
Ма&Бебе Женски Секојдневен Пижами Поставува Долги Ракави Кошула Блузи За Спиење Шорцеви Ноќна Облека Домашна Облека С-ХХЛ

Ма&Бебе Женски Секојдневен Пижами Поставува Долги Ракави Кошула Блузи За Спиење Шорцеви Ноќна Облека Домашна Облека С-ХХЛ

DEN 575.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина(см)tttt TTT T Должина : 57.9882t Bust : 123.0122t Аутсоем : 32.004. М Т Должина : 59.9948t Bust : 127.9906t Аутсоем : 32.9946. L t Должина : 62.0014t Bust : 132.9944t Outseam : 34.0106. XL t Должина : 64.008t Биста : 140.9954t Надвор : 35.0012. 2xl t Должина : 65.9892t Bust : 148.9964t Outseam : 35.9918. Големина (инч)tttt TTT T Должина : t22, 83 t Биста : 48.43 t Outseam : 12.60 . М Т Должина : т23, 62 т Биста : 50.39 туцеам : 12.99 . L t Должина : t24. 41 t Биста : 52.36 t Outseam : 13.39 . XLt Должина : t25. 20 t Биста : 55.51 t Outseam : 13.78 . 2xl t Должина : t25, 98 t Биста : 58.66 t Outseam : 14.17 . Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина На Облека : Редовна. Јака : О-Вратот. Тип На Затворање На Панталони : Врвка За Влечење. Тип На Затворање : Единечни Гради. Стил : Секојдневен. Стил На Ракав : Редовен. Должина на ракавот (см) : Целосна. Декорација : Копче. Должина на панталони( см) : Шорцеви. Вклучен Пакет : . 1 х женски долги ракави за спиење врвот + 1 пар шорцеви. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Карактеристики : комплет пижами со Долги ракави за жени, дизајн со копчиња, комплет шарени пижами обоени во вратоврска, еластични шорцеви со појас, многу удобни за носење ноќе. Прилики : Многу погоден за секојдневна облека, забава со пижами, брачна ноќ, меден месец, Денот на Вљубените, годишнина, спална соба или секоја жешка ноќ. Големина Забелешка : С, М, Л, XL, 2 XL. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х женска облека за спиење со долги ракави топ + 1 пар шорцеви. Рачно перење или миење во машина нежно со ладна вода. Висат сува.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 78.40

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 287.84

MRGIINRI МОДА Карактеристики : Стил : Смешен Тип : Лабав Фитнек Стил : V Должина На Вратот : Тип На Ракави Со До�

DEN 431.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жените Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Т�

DEN 2.00

Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Блузи,Женски Блузи Со Кратки Ракави,Женски Маици Со Кратки Ракави,Кош

DEN 431.84

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изб

DEN 2.67

Модни Жени Обични Еднобојни Памучни Ленени Везови Кратки Ракави Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кош�

DEN 1.67

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

DEN 287.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Блузи Со Долги Ракави,Жени Пролетна Есенска Блуза,Жени Работат Канцела�

DEN 1.67

Женски Смешни Модни Еднобојни Копчиња Долги Ракави Лабави Врвови Карактеристики На Блузата : 1.It израбо�

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Цврста Боја, Женска Секојдневна М�

DEN 287.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.00

Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98cm / 38.58" Рамо : 44.5 cm / 17.52" Ракав : 44cm / 17.32" Должина : 68cm / 26.77"

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Шифон Блузи, Жени Обична Маица, Долги Ракави Т�

DEN 1.67

Лапа Жените Крпеница Со Долги Ракави Е изработена од мека полиестерска и спандекс ткаенина Карираното �

DEN 0.33

Здраво Пријатели, ви Благодариме за Посетата НА JGGSPWM Ви Посакувам Пријатно Шопинг Патување.JGGSPWM Е Профес

DEN 255.84

Големина : М Биста : 96см / 37,80" Должина : 65см / 25,59" Ракав : 18,6 см / 7,32" Големина : Л Биста : 100см / 39,37" Должина : 66см

DEN 1.67

рашири лабава блуза.Внимание Ако Размислување, Благодарам в вратот блузи мета, ливче краток ракав маици

DEN 2.00

62"Големина : L Биста : 100cm / 39 Тип На Шема : Печатење Роденден Блузи, за Жени,311 Врвот,34b Полица Градник,3d Печа�

DEN 0.33

Овој Моден Долг Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв...

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Цветни Врвови За Печатење, Жени Обична Маица, �

DEN 3.00

Хтнбо Продавница фокусирајте се на женската облека.Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ј

DEN 223.84

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 319.84

Жените Плус Големина Кратки Ракави V Вратот Печатење Блуза Пуловер Блузи Кошула ве Молиме проверете Ја

DEN 199.84

Женски Цветни Печатење Копче Надолу Кошули Се Тркалаат Ракав Блузи V Вратот Јака Обични Работни Блузи К�

DEN 175.84

Женско Летно Печатење Блузи Со Прерамки Со Кратки Ракави Со Ладно Рамо Блузикарактеристики : Модни женс

DEN 0.33

Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Разл

DEN 319.84

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

DEN 431.84

Големина (см) : Stsholder : t54t Length : t76t Bust : t124tsleve : t49 Mtsholder : t56t Length : t77t Bust : t128tsleve : t50 Ltsholder : t58t Length : t78t Bust : t132tsleve : t5

DEN 1.00

Лејлајреј Блуза За Женски Обични Врвови На Вратот Со Кратки Ракави Маица Печатена Летна Маица Топ Светл