.

.

Одлична цена
Волитација Женски Чевли За Трчање Големина 9

Волитација Женски Чевли За Трчање Големина 9

DEN 527.84

Залиха
Достапно за нарачка

Чевлите за Трчање Со Волитација 361 се амортизирани чевли изградени за да го намалат ударот помеѓу стапалото и вашата патека напред, со воздушна мрежа што дише и директни преклопувања за прицврстување обезбедува цврсто и сигурно вклопување додека комбинира моделирана мешавина ОД ПЕНА ЗА дополнителна удобност и поддршка. Обложената QUIKFOAM И REBOUND EVA се комбинираат за да ја максимизираат и одржат крајната флексибилност со лесен разнесен гумен фронт, кој исто така има издржлив удар со висока абразивна пета со шема за да обезбеди најдобра влечна сила и шок дисперзија.Карактеристики : - директен прицврстете го горниот дел со воздушна мрежа за подобрена удобност и вклопување - комерцијален среден солв со QDP (брзи Динамички Перформанси) технологија која обезбедува зголемено слабеење на ударот, насоки и забрзување-висок надворешен ѓон од гума за абразија поставен во области со голема абење за голема влечна сила - тежината е околу 8,9 мл. Секој парку : 201520103-1035материјал : Синтетичка Боја : Црна/Кастлерок/Какаду Оди трендовски и удобен со 361 Volitation.It карактеристики голема отворена мрежа,преклопувања околу прстите,силна чаша за пета и чаша за јазик и пета со маснотии.Ако го симнете симболот асикс од Кајано 15 и го ставите На Волитација,никогаш нема да ја знаете разликата.Постојат некои преклопувања на осигурувачи на и околу пределот на прстите за дополнителна поддршка и издржливост.Веќе освојувајќи награди - Тркачи Најдобро Светско Купување за моделот На Сензација-и со модели кои се грижат за сите нивоа на тркачи,се чини дека 361° тргнуваат по вистинските патишта.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1071.84

Уметник : Гордон Семенссубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано

DEN 2.00

Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скока, избегнувајте каква било спортска повреда пре

DEN 1.67

Предавањето На Гранада Во 1492 Година, Франциско прадила и Ортиз (18481921 шпански) Печатење На Постер (18 х 24) ќ�

DEN 55.68

Насочете ја моќта на Clorox Bleach на вашите најтешки дамки за да ја одржите вашата бела облека изгледа одличн

DEN 2.00

Карактеристики : Ngff ДО Sata Цврста Состојба Хард Диск кутија само, други додатоци демо на сликата не е вклу

DEN 1.00

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 0.33

Големина : М Биста : 96см / 37,80" Рамо : 40,5 см / 15,94" Ракав : 55см / 21,65" Должина : 59,5 см / 23,43" Големина : Л Биста : 100см /

DEN 2.33

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и

DEN 2.33

Машки Моден Зимски Џемпер Секојдневен Пуловер Качулка Руно Jacket Features : 1.It изработен е од материјали, дово

DEN 191.84

Сакате да направите некои кучешки забавни задоволства? Донесете си ја Оваа Машина За Колачиња "Шпаниел �

DEN 751.84

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот оем точен НАТПРЕВАР ауди (LY7 G Кв�

DEN 543.84

Ова парче ги има сите елементи што веќе ги сакаме како ласкаво вклопување и силуета без расправија и фус

DEN 317.92

Попродажба : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни

DEN 5137.44

XS4 Z 7 A098 AB, Комплет За Филтрирање За Автоматско Стареење Отпорен на Истекување 46710 133940 46500f Запечатување З�

DEN 479.84

Материјал : Месинг Со Разнобоен Скапоцен Камен Рачна Работа Димензија : 13 Инчи Висина Х 7 Инчи широк Х 7 Ин

DEN 2.33

Движете се слободно Со Argent M5 Wireless RGB кој поддржува 2.4 Ghz, Bluetooth 5.0 и жични РЕЖИМИ НА USB конекција...

DEN 1720.80

Материјал на капакот на Јорганот : капакот на Јорганот е изработен од висококвалитетна полиестерска тк�

DEN 367.20

Машки Маскирни Шевови Лабав Обичен Џемпер Со Качулка + Панталони Дводелна Качулка Дводелен Спортски Ду�