.

.

Одлична цена
Хановер Традиции 5-Парче Отворено Јадење Поставено Во Црвено Со Две Трпезариски Столици, Две Клупи и 72 38 фрлена Маса

Хановер Традиции 5-Парче Отворено Јадење Поставено Во Црвено Со Две Трпезариски Столици, Две Клупи и 72 38 фрлена Маса

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Создадете совршен забавен простор на вашиот двор, палуба или двор со овој комплет за јадење од 5 парчиња Од Колекцијата Традиции. И елегантен и привлечен, овој комплет за јадење на отворено вклучува две столчиња за јадење, две клупи без грб и трпезариска маса од 38" х 72". Вашите гости ќе сакаат да се релаксираат на ултра-плишаните перници од пена, смислено дизајнирани со прицврстувачи за куки и јамки што ги прицврстуваат на рамките. Овие перници се завиткани во врвна олефинска ткаенина која е мека на допир, но сепак дизајнирана за издржливост на отворено. Двете амортизирани клупи можат удобно да сместат тројца возрасни и се совршени за сместување во последен момент. Леано-алуминиумската маса има вентилиран, решеткаст дизајн кој нема да собира вода и практично нема одржување. Откако ќе вклучите Традиции за јадење во вашиот двор, не само што ја воспоставувате фокусната точка на вашиот надворешен простор за живеење, туку ќе ја поставите сцената за безброј оброци и спомени со вашето семејство во удобноста на вашиот двор. 5-парче отворено јадење поставено од Колекцијата Традиции. Комплетот вклучува две трпезариски столчиња на отворено, две клупи без грб и трпезариска маса со лиен врв. Тешки алуминиумски рамки со лизгање фрлија-детали низ масата и столици. 38 во. х 72 во. фрлија-врвот маса со елегантен дизајн решетка и 2 во. чадор дупка. Конструкција за сите временски услови запечатена со заштитна бронзена обвивка. Секоја клупа седишта до тројца гости удобно. Перничињата од пена брзо се сушат, се спротивставуваат на дамки и ув штета. Рамките природно се спротивставуваат на ' рѓа и корозија. Боја на перница : Црвена. Потребно е мало собрание.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Карактеристики : Материјал : сјајот за усни е изработен од материјал за храна, кој преку безбеден и прија

DEN 2.00

Худи за риболов со долг ракав Realtree Mens е направен од рекреа (рециклирана) полиестер и ткаенина од мешавин�

DEN 2.67

Издржливиот градежен и класичен дизајн на сериите NPS Black 6200 серии со тешки столици се идеални за практич�

DEN 223.52

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица Во Стилот На Б�

DEN 2.33

Прославете го на 4 ти јули или кој било ден ви треба инспирација со овој кул и шарен резервоар од патот за

DEN 318.24

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.67

Поврати, одете и додадете малку топлина со оваа faux sherpa руно јакна од Georgeорџ, удобно, удобно парче за да до

DEN 2.33

Подгответе ги вашите момчиња назад во училиште подготвени со овие училишни униформни плетени поло маиц

DEN 1.00

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Фалмут, без напор служат како примерна претстава на

DEN 574.40

Огледалополирано Направено од челик од хром ванадиум Лобуларен дизајн кој овозможува да се има добар к�

DEN 3.00

Уметник : Fernanda Francosubject : Abstract Style : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обвиткано платн�

DEN 3.00

Вечера, за еднократна употреба светски центричен плоча Изработено од нечистено растителни влакна Издр�

DEN 400.00

Јакната со целосна зип на Avia е ново преземање на стар класиксовршен слој во врска со вашата облека за ве�

DEN 2.33

Добра замена и надградба на оштетената или истрошената оригинална кожна обвивка од кожен кожен кожен...