.

.

Одлична цена
Arealer Перење Со Висок Притисок Стапче За Перење Автомобил Машина За Миење Садови Тип На Распрскувач Млазница За Перење Автомобили Или Чистење Градина Наводнување Ц?

Arealer Перење Со Висок Притисок Стапче За Перење Автомобил Машина За Миење Садови Тип На Распрскувач Млазница За Перење Автомобили

DEN 479.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : . Чистењето под висок притисок е изработено од висококвалитетна месинг и алуминиумска легура, отпорна на ' рѓа, отпорна на корозија, а рачката НА ТПР е designedономски дизајнирана, што ви овозможува да ја држите долго време. Групата на млазницата вклучува 1 стапче за миење, флексибилна прачка и 2 глави на млазницата (едната е прилагодлива млазница, другата е млазница на вентилаторот), директна замена и лесна за инсталирање, совршено совпаѓање, нема потреба од сечење и повеќе не е потребна модификација. Заштедете Тока За Напор : чкрапалото за влечење на предниот пиштол се чувствува многу поприродно и поудобно во раката полесно за употреба. Дизајниран да ја замени старата и ефикасно да ви помогне со вашите тешки работи за наводнување. Пиштолите за чистење под висок притисок се широко користени за наводнување цвеќиња, перење автомобили, чистење на земјата, чистење прозорци, миленичиња за капење итн. Спецификации : . Боја : Сина Црна (опционално). Материјал : Алуминиумска Легура. Тежина на пакетот : 260гр. Големина На Пакетот : 44 * 6 * 3.8 км . Пакет Листа : . 1 * Стапче За Миење. 1 * Цевка. 2 * млазница чистењето под висок притисок е изработено од висококвалитетна месинг и алуминиумска легура, отпорна на ' рѓа, отпорна на корозија, а рачката НА ТПР е designedономски дизајнирана, што ви овозможува да ја држите долго време. Групата на млазницата вклучува 1 стапче за миење, флексибилна прачка и 2 глави на млазницата(едната е прилагодлива млазница, другата е млазница на вентилаторот), директна замена и лесна за инсталирање, совршено совпаѓање, нема потреба од сечење и повеќе не е потребна модификација. Заштедете Тока За Напор : чкрапалото за влечење на предниот пиштол се чувствува многу поприродно и поудобно во раката полесно за употреба. Дизајниран да ја замени старата и ефикасно да ви помогне со вашите тешки работи за наводнување. Пиштолите за чистење под висок притисок се широко користени за наводнување цвеќиња, перење автомобили, чистење на земјата, чистење прозорци, миленичиња за капење итн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Стара душа, нов дух Намалување на моќност од 100% полиестер во Египет, колекцијата Винтер прикажува еденн�

DEN 414.08

Земја на баба Меј Натуралса Мала независна компанија, имаме построги контроли на квалитет и пократко вр

DEN 1.67

Вратете се и опуштете се во сенка со главните места во Белден Парк 2ПЕРСИВИ СВЕТИ СО КОНПИЈА До две лица �

DEN 3.00

Овој геометриски дизајн е прекрасна мешавина на боја и шема Разновидната бела и светло сива позадина е �

DEN 288.00

Колекцијата на килими во областа Мохавк Мајлс се одликува со традиционален украсен дизајн во разноврсн

DEN 415.84

Удобно и удобно! Соберете пар (или два) од шорцеви за велосипеди со лесна облека од garanimals за вашето девој�

DEN 271.84

Надградете го вашиот летен стил облечен во Amaze од Easy Street Со удобен поштенски патент, овој стил има многу �

DEN 3.33

Гумата за перформанси во сите сезони, 4x од Secpecor е дизајниран за употреба на патнички автомобили, како шт�

DEN 1.33

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Ватичаниот ПЈ поставен од oyој�

DEN 223.68

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 399.84

Со своите смели, традиционални линии, ова на тренд фонт стил дава големо влијание врз дизајнот...

DEN 3.33

Уметник : Оксана Зиакасубјект : животински стил : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

DEN 255.84

Добијте го ноќниот одмор за кој отсекогаш сте сонувале со перницата за меморија за меморија за пена...

DEN 155.04

Целокупната забава на факлите, безмилотни декорации за лице, сега во сјај! Тие се лесни за примена и отст

DEN 1034.72

Kenda Karrier St Radial е една од најдобрите приколки на пазарот денес Кариер нуди двојни челични ремени со целосн

DEN 207.84

Атлетик работи кратко печатено од женска мала тежина е симпатична, удобна и разноврсна Совршено е да се

DEN 1.33

Стилски глушец со лесни игри во бел дизајн со фокус на ергономија, дизајн и перформанси Глувчето е опрем

DEN 0.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 410.56

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

DEN 2.33

Овој прекрасен хокеј голман за време на играта V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на мас�

DEN 1530.08

Уметник : Самуел Диксонјубјект : Architecture Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подг�

DEN 2.33

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и

DEN 288.00

Однесете го вашиот стил на следното ниво и славете класичен цртан филм Betty Boop! Деталите за миење на пигм�

DEN 2.33

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење Дизајни�

DEN 783.68

Оваа машка бомбаш Парка јакна од Swisstech, достапна во големини S5 XL и две различни бои, ќе ве задржи топло, ст

DEN 2.67

Чувајте ја топла и пријатна во тие студени денови со овие симпатични термички џогери од Гаранималс...