.

.

Одлична цена
Тангнаде Фустан За Жени Плус Големина Патент Обичен V Вратот Краток Ракав Фустан Тексас Фау Жан Блек

Тангнаде Фустан За Жени Плус Големина Патент Обичен V Вратот Краток Ракав Фустан Тексас Фау Жан Блек

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Нотифин од Пазарот На Џојбај.Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема големина.Големина : С Биста : 85см/33.46" Ракав : 31см/12.20 "Половината : 80см/31.50 " Должина : 90см/35.43". Големина : М Биста : 90см/35.43" Ракав : 32см/12.60 "Половината : 85см/33.46 " Должина : 91см/35.83". Големина : L Биста : 95cm/37.40" Ракав : 33cm/12.99 "Половината : 90cm/35.43 " Должина : 92cm/36.22". Големина : XL Биста : 100cm/39.37" Ракав : 34cm/13.39 "Половината : 95cm/37.40 " Должина : 93cm/36.61". Големина : XXL Биста : 105cm/41.34" Ракав : 35cm/13.78 "Половината : 100cm/39.37" Должина : 94cm/37.01" . Женски Плус Големина Патент Повик V Вратот Краток Ракав Фустан Тексас Вештачки Жан Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : Сезона : Лето. Пол : Жени Повод : Секојдневен, Партиски, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Леопард : О-Врат Половината : Природна Декорација : Ниту Една Големина : ПАКЕТОТ S-XXL вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Биста Ракав Должина На Половината С 85см/33,46" 31см/12,20" 80см/31,50" 90см/35,43" Големина : С биста : 85см/33.46" ракав : 31см/12.20" половината : 80см/31.50" должина : 90см/35.43" фустан за жени. Мода и нов дизајн. Сосема нов и квалитетен. Доволно издржлив за секојдневно носење.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Жени Плус Големина Обични Печатени Фустани Со Краток Ракав Со Кружен Врат Со Лабава Должина на Коленото

DEN 303.84

Спецификации : Фустан во цврста боја, лесен за совпаѓање со различни потпетици, чанти за да добиете стил

DEN 2.67

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43 "Половината : 75см / 29.53" Должина

DEN 1.67

ДИМАД Жени Елегантен Цврст Кружен Врат Долман Ракав Колк Завиткајте Ја Должината На Коленото Фустан Со

DEN 3.00

Женски модни графити печатење оглавник слаб фустан со врвки вграден фустан може да ја тргне вашата фи�

DEN 1.00

Жените Секојдневен Фустан Круг Вратот Сплит Краток Ракав Висок Половината Криви Полите Еднобојни Фуст�

DEN 383.84

Женски Летни Секојдневни Чипкани Ракави VВратот Цврсти Фустани Со Средна Должина Лабав Фустанкарактер�

DEN 3.33

За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.[Кара�

DEN 2.00

Жените Лето Повик Краток Ракав VВратот Цветни Фустани Тенок Фустан 1.Карактеристики : Стилски и моден ди�

DEN 1.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.00

Оваа бимба силуета туника курти е направена од Утешна Ткаенина Вискоза Контрастен јарем и граница овој

DEN 319.84

Жените ОВратот Секси Краток Ракав Коленото Должина Фустан моден Фустан информации За Производот : Мате�

DEN 1.00

Оваа вечер е елегантна за фустан за забава за гости за венчавки, ви помага да го покажете вашиот уникате�

DEN 527.68

Шудагенг Фустани Без Ракави До Колена Цветна Вечерна Тоалета Надвор Од Рамото Сина XL Ве Молиме,Не Само У

DEN 1.33

Големина : С Биста : 90см / 35,43" Рамо : 40см / 15,75" Половината : 72см / 28,35" Колк : 124см / 48,82" Должина : 104см / 40,94"Големи

DEN 271.84

Женски Летен Секси Фустан Без Раб Без Ракави Без Ракави Плажа Сонце Мини Фустанкарактеристики : Увезенп

DEN 1.67

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Почва Дебелина : Стандард...

DEN 266.40

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, сл

DEN 228.64

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.22" Големина.58 "Должин�

DEN 367.84

Женски Моден Темперамент Елегантен Свеж Печатен VВратот 3 / 4 Ракави Мини Фустан ве Молиме проверете Ја Т�

DEN 3.33

Понекогаш најпривлечните стилови се меѓу наједноставните Овој фустан од црна чипка миди е еден од тие п

DEN 291.52

Женски Фустан Божиќ Стил Шема Краток Ракав Круг Вратот Фустан Големина(см)ttttttt TT T Tdress Должина : t89t Bust : t79ts

DEN 239.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Beautyinwhite од Joybuy пазарот.Женски ОВрат О�

DEN 424.00

Ткаенина : Оваа девојка се облекува за тинејџери е изработено од високо квалитетен шифон, ветре, лесен, �

DEN 574.08

Преземајќи го најпопуларниот принт на сезоната, овој разноврсен фустан е идеален за сезоната Должината

DEN 2.00

Овој краток ракав над ткаенината за фустани на коленото е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатн�

DEN 271.68

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 1279.84

Женски Пролет И Лето Круг Вратот Без Ракави Секвенца Топката Ресел Фустан Партија Банкет Танц Фустан Ми