.

.

Одлична цена
Клиренс Фустан

Клиренс Фустан

DEN 367.84

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Моден Темперамент Елегантен Свеж Печатен V-Вратот 3/4 Ракави Мини Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevewaisthiplengths483496cm/37.80"40cm/15.75"47cm/18.50"102cm/40.16"114cm/44.88"89cm/35.04"M61036102cm/40.16"41.5 cm/16.34"48cm/18.90"108cm/42.52"120cm/47.24"90cm/35.43"L81238108cm/42.52"43cm/16.93"49cm/19.29"114cm/44.88"126cm/49.61"91cm/35.83"XL101440114cm/44.88"44.5 cm/17.52"50cm/19.69"120cm/47.24"132cm/51.97"92cm/36.22"XXL121642120cm/47.24"46cm/18.11"51cm/20.08"126cm/49.61"138cm/54.33"93cm/36.61"XXXL141844126cm/49.61"47.5 cm/18.70"52cm/20.47"132cm/51.97"144cm/56.69"94cm/37.01"XXXXL162046132cm/51.97"49cm/19.29"53cm/20.87"138cm/54.33"150cm/59.06"95cm/37.40"?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Овој краток ракав над ткаенината за фустани на коленото е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатн�

DEN 3.00

Женски модни графити печатење оглавник слаб фустан со врвки вграден фустан може да ја тргне вашата фи�

DEN 266.40

Добредојдовте во БУЛ продавница, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 319.84

Жените ОВратот Секси Краток Ракав Коленото Должина Фустан моден Фустан информации За Производот : Мате�

DEN 2.00

Женски еднобоен лабав удобен лежерен фустан за ремен за грб од кардиган Материјал : памук и лен...

DEN 1.00

80" Половината : 92cm / 36 Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,�

DEN 574.08

Преземајќи го најпопуларниот принт на сезоната, овој разноврсен фустан е идеален за сезоната Должината

DEN 1.00

Оваа бимба силуета туника курти е направена од Утешна Ткаенина Вискоза Контрастен јарем и граница овој

DEN 1.67

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Почва Дебелина : Стандард...

DEN 271.68

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 3.33

Понекогаш најпривлечните стилови се меѓу наједноставните Овој фустан од црна чипка миди е еден од тие п

DEN 124.32

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПнтутб! Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Пол : Же�

DEN 1279.84

Женски Пролет И Лето Круг Вратот Без Ракави Секвенца Топката Ресел Фустан Партија Банкет Танц Фустан Ми

DEN 2.67

Женски Цврст Секси Длабоко V Вратот Долг Ракав Плисиран Фустан Нов Производ Карактеристики : Краток рак�

DEN 3.00

Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики в�

DEN 399.84

Женски Летен Моден Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Летни Фустани За

DEN 383.84

Овој фустан прикажува лежерен, но елегантен дизајн На Вратот, украсен со гроздобер ресни за допир на тал

DEN 3.00

Голем фустан женски летен фустан со врат, печатен фустан со кратки ракави со џебови Материјал : Светло и

DEN 1.33

Lookbook Store Женски Обичен Crewneck Mesh Панел Фустан 3 / 4 Bell Ракав Лабава Туника Фустан Големини S3 XL...

DEN 271.84

●Удобно носењеДоживејте максимална удобност со оваа облека.43 " Должина : 94см / 37 деколте со стилски диза�

DEN 1.00

Оваа вечер е елегантна за фустан за забава за гости за венчавки, ви помага да го покажете вашиот уникате�

DEN 312.00

Женски Летен Принт Без Прерамки Долг Фустан Плажа Сплит Фустан Клуб Фустанкарактеристики : изработен е

DEN 2.67

Останете модерни и останете во стил Убавата облека никогаш не пропушта Ние сме посветени да понудиме по

DEN 271.84

Женски Летен Секси Фустан Без Раб Без Ракави Без Ракави Плажа Сонце Мини Фустанкарактеристики : Увезенп

DEN 1.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.67

Модни Жени Лето Секојдневен Џеб За Печатење Без Ракави Лабав Долг Фустан Карактеристики : 1.Карактерист�