.

.

Одлична цена
Плус Големина Фустан Темперамент Секојдневен Фустан Вечера Фустан Жени Тенок Половината Здолниште

Плус Големина Фустан Темперамент Секојдневен Фустан Вечера Фустан Жени Тенок Половината Здолниште

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Детали : *Големина На Ознака : М-3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size MLXL2 XL3 XLdress Должина Cm8992929293 инч35.0 36.2 36.2 36.2 36.6 36.6 Bustscm889298104110 инч34.6 36.2 38.6 40.9 43.3 Измерени пред да бидат истегнати,познати како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете 1~отстапување од 2 См * ставка ткаенина : полиестер* Боја На Артикл : Розова/Црвена/Светло Сина/Црна (Како Што Покажуваат Сликите)* Состојба На Предметот : Сосема Нов* опис На Артиклот : плус големина фустан ,моден темперамент секојдневен фустан ,фустан за вечера Женски Тенок Струк Здолниште* Содржина На Пакетот : 1*Фустан (без вклучени додатоци) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Плус Големина Фустан Темперамент Секојдневен Фустан Вечера Фустан Жени Тенок Половината Здолниште. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Жените Лето Повик Краток Ракав VВратот Цветни Фустани Тенок Фустан 1.Карактеристики : Стилски и моден ди�

DEN 271.84

Овој пат и предниот фустан на обвивката за завиткување создава одлична ставка во плакарот на сите Тоа е

DEN 271.68

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 1.67

Подигнете го изгледот со Jordorache Vintage Kelly Jumper Модерно преземање на класичен тексас фустан, ова удобно модн�

DEN 3.00

Овој едноставен фустан од Миди Хаци од време и TRU е лесно едно и направено парче Се одликува со врски со в

DEN 239.84

Големина : С Биста : 92см / 36.22" Рамо : 42см / 16.54 "Ракав : 19см / 7.48" Должина : 93см / 36.61" Големина : М Биста : 96см / 37.80"

DEN 319.84

Жените ОВратот Секси Краток Ракав Коленото Должина Фустан моден Фустан информации За Производот : Мате�

DEN 0.33

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 2.67

Нега на облека : ладно миење Раце, не белење, закачете суво, ниско железо доколку е потребно содржина На П

DEN 0.67

Свети Јован Женски Фустан Со Двојна Обвивка сива 12 Сент Џон К10ТВ11 Облечи Обвивка Мексико Женски Екипаж �

DEN 1.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 271.84

●Удобно носењеДоживејте максимална удобност со оваа облека.43 " Должина : 94см / 37 деколте со стилски диза�

DEN 228.64

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.22" Големина.58 "Должин�

DEN 1.00

80" Половината : 92cm / 36 Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,�

DEN 447.84

Summer Dresses for Women 2023 Floral Boho Sleeveless V Neck Spaghetti Strap A Line Casual Sundresses with Pockets Sparkly Sequin Prom Dresses 2023 Halter Mermaid Evening Ball Gown with Slit

DEN 303.84

Спецификации : Фустан во цврста боја, лесен за совпаѓање со различни потпетици, чанти за да добиете стил

DEN 3.33

Женски печатење лабава голема големина Здолниште Денот На Независноста V вратот повик фустан...

DEN 3.00

Голем фустан женски летен фустан со врат, печатен фустан со кратки ракави со џебови Материјал : Светло и

DEN 0.67

Фустан За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Фустан Со 3 / 4 Ракави За Одмор Опис На Големи Димензии Фуста

DEN 266.40

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, сл

DEN 291.52

Женски Фустан Божиќ Стил Шема Краток Ракав Круг Вратот Фустан Големина(см)ttttttt TT T Tdress Должина : t89t Bust : t79ts

DEN 3.33

За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.[Кара�