.

.

Одлична цена
Фустани Без Ракави До Колена Цветна Вечерна Наметка Надвор Од Рамената Сина XL

Фустани Без Ракави До Колена Цветна Вечерна Наметка Надвор Од Рамената Сина XL

DEN 527.68

Залиха
Достапно за нарачка

Шудагенг Фустани Без Ракави До Колена Цветна Вечерна Тоалета Надвор Од Рамото Сина XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер Бои : Сина Боја : Xlsleve Должина : Без Ракави Должина На Фустани : Должина На Коленото Стил На Фустан : Вечерна Наметка Деколте : Шема Надвор Од Рамената : Цветен Материјал : овој едноставен случаен цветен отпечаток лабав фустан е 95 проценти Полиестер и 5 проценти Спандекс. Мек и растеглив, што го прави лесен и идеален за летни временски услови, но доволно тежок за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави. Карактеристики : Истегнување, Секојдневен стил, Без Ракави, Тркалезен врат, над должината на коленото, Еластична на половината, Не обложена, фустан на плажа, совршен е за лето, Пролет и fall. Дизајн : Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите,правење коса и шминка, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали, потпетици,апостолки или дури и патики. Повод : Плажа/Секојдневен / Забава/Шопинг / Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. фустан за боја за вратоврска; женски миди фустан; светло зелен фустан; фустан од пеперутка; крем фустан; фустани за специјални прилики за жени; фустан за крштевање за жени; макси летни фустани; женски мини фустан; фустани со шорцеви одоздола; убави фустани за градина жени; тексас фустани за жени; свечени миди фустани за жени; златни фустани;.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.33

Понекогаш најпривлечните стилови се меѓу наједноставните Овој фустан од црна чипка миди е еден од тие п

DEN 367.84

Женски Моден Темперамент Елегантен Свеж Печатен VВратот 3 / 4 Ракави Мини Фустан ве Молиме проверете Ја Т�

DEN 399.84

Женски Летен Моден Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Летни Фустани За

DEN 3.33

За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.[Кара�

DEN 239.84

Големина : С Биста : 92см / 36.22" Рамо : 42см / 16.54 "Ракав : 19см / 7.48" Должина : 93см / 36.61" Големина : М Биста : 96см / 37.80"

DEN 0.67

Свети Јован Женски Фустан Со Двојна Обвивка сива 12 Сент Џон К10ТВ11 Облечи Обвивка Мексико Женски Екипаж �

DEN 266.40

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, сл

DEN 574.08

Преземајќи го најпопуларниот принт на сезоната, овој разноврсен фустан е идеален за сезоната...

DEN 266.40

Добредојдовте во БУЛ продавница, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 239.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Beautyinwhite од Joybuy пазарот.Женски ОВрат О�

DEN 2.00

Овој краток ракав над ткаенината за фустани на коленото е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатн�

DEN 291.52

Женски Фустан Божиќ Стил Шема Краток Ракав Круг Вратот Фустан Големина(см)ttttttt TT T Tdress Должина : t89t Bust : t79ts

DEN 1.00

Оваа вечер е елегантна за фустан за забава за гости за венчавки, ви помага да го покажете вашиот уникате�

DEN 1.33

Големина : С Биста : 90см / 35,43" Рамо : 40см / 15,75" Половината : 72см / 28,35" Колк : 124см / 48,82" Должина : 104см / 40,94"Големи

DEN 2.67

69"совет : ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме прочитајте Ја Оваа Белешка(ГОЛЕМИНАТА XL ГЕН

DEN 312.00

Женски Летен Принт Без Прерамки Долг Фустан Плажа Сплит Фустан Клуб Фустанкарактеристики : изработен е