.

.

Одлична цена
Мултимонополски Жени Обичен Фустан Кружен Врат Поделен Краток Ракав Висок Струк Закривен Раб Фустани Со Еднобојна Боја

Мултимонополски Жени Обичен Фустан Кружен Врат Поделен Краток Ракав Висок Струк Закривен Раб Фустани Со Еднобојна Боја

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Жените Секојдневен Фустан Круг Вратот Сплит Краток Ракав Висок Половината Криви Полите Еднобојни Фустани . Спецификација. Применлив Пол : Жени. Ткаенина : Полиестер. Боја : Сина/Црна/Сива/Кафеава Жолта/Бела. Шема : Цврста Боја. Големина : S/M/L/XL/XXL. Големина(см)tttttt. s t Length : t99t Bust : t92пресврт : t82. Мt Length : t101t Bust : t97пресврт : t86. Lt Length : t103t Bust : t102пресврт : t90. XLt Length : t105t Bust : t110пресврт : t98. XXLt Length : t107t Bust : t118пресврт : t106. Големина (инч)tttttt. s t Length : t38.98 t Bust : t36. 22 пресврт : t32. 28 . Mt Length : t39. 76 t Bust : t38. 19 пресврт : t33. 86 . Lt Length : t40. 55 t Bust : t40. 16 пресврт : t35. 43 . XLt Length : t41. 34 t Bust : t43. 31 пресврт : t38. 58 . XXLt Length : t42. 13 t Bust : t46. 46 пресврт : t41. 73 . Пријателски Совети. Боја. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Мириса. Сите наши предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има хемиски мирис, само опуштете се, ставете го надвор неколку часа или само ставете го во вода половина час, мирисот ќе исчезне. Гаранција. Ние настојуваме 100% услуги и искуство за задоволство на клиентите. Пакетот Вклучува. 1 * Ткаенина За Облекување : Изработена од полиестерска ткаенина, мека на допир и удобна за носење, обезбедува одлично искуство при носење. Карактеристики : со уникатен сплит краток ракав, висок струк, заоблен дизајн на полите, секојдневниот фустан до колена може да ја покаже вашата личност и убавина. Прилики : Погоден за летни денови, улични забави, клупски забави, улична облека, одмори на плажа, празници, состаноци, собири на пријатели итн. Појавување : обичниот фустан со цврста боја изгледа одлично со стилета/високи потпетици/рамни чевли, плус торба, ѓердан, итн. Големина : S/M/L/XL/XXL. Пред да купите, ве молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големини во описот на производот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

69"совет : ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме прочитајте Ја Оваа Белешка(ГОЛЕМИНАТА XL ГЕН

DEN 2.67

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43 "Половината : 75см / 29.53" Должина

DEN 424.00

Ткаенина : Оваа девојка се облекува за тинејџери е изработено од високо квалитетен шифон, ветре, лесен, �

DEN 0.67

Свети Јован Женски Фустан Со Двојна Обвивка сива 12 Сент Џон К10ТВ11 Облечи Обвивка Мексико Женски Екипаж �

DEN 1.00

80" Половината : 92cm / 36 Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,�

DEN 0.67

Фустан За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Фустан Со 3 / 4 Ракави За Одмор Опис На Големи Димензии...

DEN 2.67

Останете модерни и останете во стил Убавата облека никогаш не пропушта Ние сме посветени да понудиме по

DEN 266.40

Добредојдовте во БУЛ продавница, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 228.64

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.22" Големина.58 "Должин�

DEN 2.00

Овој краток ракав над ткаенината за фустани на коленото е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатн�

DEN 3.33

Понекогаш најпривлечните стилови се меѓу наједноставните Овој фустан од црна чипка миди е еден од тие п

DEN 1279.84

Женски Пролет И Лето Круг Вратот Без Ракави Секвенца Топката Ресел Фустан Партија Банкет Танц Фустан Ми

DEN 271.68

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 1.33

Lookbook Store Женски Обичен Crewneck Mesh Панел Фустан 3 / 4 Bell Ракав Лабава Туника Фустан Големини S3 XL Краткиот Фуста

DEN 1.00

Женски Секојдневен Летен Моден Џеб За Печатење На Половината Камис Фустан Без Ракави ВВрат Женски Секо�

DEN 1.00

Спецификации : Материјал : Полиестер Пол : Мајка и Ќерка Видови : Фустан Стил : Мода Декорација : Светки Ра

DEN 124.32

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПнтутб! Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!...

DEN 239.84

Големина : С Биста : 92см / 36.22" Рамо : 42см / 16.54 "Ракав : 19см / 7.48" Должина : 93см / 36.61" Големина : М Биста : 96см / 37.80"

DEN 3.33

За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.[Кара�

DEN 447.84

Summer Dresses for Women 2023 Floral Boho Sleeveless V Neck Spaghetti Strap A Line Casual Sundresses with Pockets Sparkly Sequin Prom Dresses 2023 Halter Mermaid Evening Ball Gown with Slit

DEN 2.67

Модни Жени Лето Секојдневен Џеб За Печатење Без Ракави Лабав Долг Фустан Карактеристики : 1.Карактерист�

DEN 0.67

Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен Ве молиме погледнете ја нашата с�