.

.

Одлична цена
TS-TC Систем за обука со повеќе кучиња за едно куче

TS-TC Систем за обука со повеќе кучиња за едно куче

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте го вашиот крзнен пријател помирен со системот за обука на мулти-кучиња Aleko TS-TC12. Се прилагодува на нивниот темперамент за да ги олеснат работите. Системот за обука на јака за кучиња е водоотпорен и е најдобар за средни до големи раси, дури и тврдоглави. Со различни начини на работа, можете да ја најдете опцијата за вашиот кучешки придружник. Со опција да добиете дополнителни приемници, можете да го користите за три одеднаш. Ова куче без кора јака работи до 1.000 метри и доаѓа со 99 нивоа. Иминува или тон, вибрации или стимулација или комбинација од сите три. Единицата користи многу малку моќ за да го продолжи животот на батеријата. Програмирано е да запомните и различни поставки. Алеко TS-TC12 Систем за обука со повеќе кучиња за 1 куче : опсег до 1000м (на отворено). Патентиран дизајн. Систем за обука со повеќе кучиња-може да се прошири на операција со 3 кучиња. Обучете до 3 кучиња од истиот предавател (набавете дополнителни приемници одделно). Системот за обука на јака на кучиња ви дава 3 режими за корекција и обука - тон, вибрации и стимулација. 99 нивоа за секој модел. Бесплатна комбинација меѓу тонот, вибрациите и стимулацијата. 3 групни спомени за секое куче. Ниска потрошувачка на енергија за батерија со долг живот. Куче без јака од кора има напредни високо-технолошки модули за микрочип и RF.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Moderniverse Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за виси, у

DEN 383.68

Потпис од Levi Strauss & Co ™ Машки фармерки на столар обезбедуваат сигурен, целосен удобност и функционален д�

DEN 607.84

Уметник : Jimим Tweedy Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено

DEN 1.67

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен проток Тип на модерни производи : Галеријаобвиткано пл�

DEN 0.33

Ништо не го победи класичниот стил на стол Адирондак Адирондак стана симбол на удобност и луксуз...

DEN 0.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1.00

012 месеци Течност базирана на млеко 20 калории / fl оз Нема вештачки хормони за раст (не е прикажана значите

DEN 2739.68

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 0.67

Со ласкави линии, ткаенина за влага и удобно вклопување, овие шорцеви се направени за игра...

DEN 3.00

Нашата никола лак лизга Сандал спакува совршен боемски удар Сигурно ќе се истакнете во овој слајд со Ко�

DEN 3.00

Овој геометриски дизајн е прекрасна мешавина на боја и шема Разновидната бела и светло сива позадина е �

DEN 3.00

Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има слика за книги за боење на фразата "Бидете пром�

DEN 1.33

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 263.36

Нашите каросерии за територии се класика! Измешајте ги и одговарајте ги со омилените шорцеви на вашето �

DEN 3.00

Уметник : Едгар Дегасјубјект : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за обесеност, у

DEN 3919.84

Добијте без напор стил со овој стручно изработен скандинавски дизајн Класичната шема е преродена во ки�

DEN 1530.08

Уметник : enенаја Jackексонјубјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пл

DEN 1.33

Стилски глушец со лесни игри во бел дизајн со фокус на ергономија, дизајн и перформанси Глувчето е опрем

DEN 279.68

Вашето дете ќе сака да се изрази во органската мешавина на Малата Starвезда Француски Тери Пант : 100% орган�

DEN 288.00

Колекцијата на килими во областа Мохавк Мајлс се одликува со традиционален украсен дизајн во разноврсн

DEN 575.84

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 367.84

Материјал : Случајот е изработен од високо квалитетен дебел TPU Совршено се вклопуваат : Случајот совршен

DEN 3.33

Уметник : Оксана Зиакасубјект : животински стил : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

DEN 527.84

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

DEN 0.33

Лесен и охтолкукомфор по чизми што ќе сакате да го задржите покрај вратата, за да можете да ги фрлите пре

DEN 638.40

Уметник : Barathieu Gabrielsubject : Animals Tyle : Наутички прооден тип : галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за