.

.

Одлична цена
KOTAP 6-FT 20-FT HEAVEDUTY BY CROSS WAEVE UV Blocking 10-милји сребрен поли Тарп, ставка: TRS-0620

KOTAP 6-FT 20-FT HEAVEDUTY BY CROSS WAEVE UV Blocking 10-милји сребрен поли Тарп, ставка: TRS-0620

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Овие тешки тарпи од KOTAP се идеални за проширена и повторна употреба и тешки работни места како градежништво, покриви, сликарство, расчистување на лисја/остатоци, кампување, пикнување, лов, шатор, покривање на брод и покривање на крошна против елементите. Тие исто така се отпорни на мувла и мувла и нема да изгниет ниту да се намалат. Изборот на вистинска тарп за употреба и прилика е клучен за функцијата и долговечноста на вашиот TARP. KOTAP нуди 3 нивоа на заштита : целосна лесна, заштита од тешка и ултра тешка заштита во широк спектар на големини, тегови и бои. Со седиште во Newујорк, Котап Америка е бизнис во сопственост на семејство и е горд што е еден од најголемите дистрибутери на нацијата на полиетиленски Тарп производи. Тешка должност, за тешки работни места, дебелина од 10 милји, ткаење од 14х14, за екстремно време, подолготрајно, посилно, 100% засенчување од светлина, сребрена страна ги рефлектира УВ-зраците, громите доказ за 'рѓа на секои 18 ", громи на секој агол, засилен агол, засилен агол барови.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија...

DEN 3.00

Паначе Маријана Балконет Долна Жица Едноделен Костим за Капење (SW1590) е елегантен костим за капење, со ше�

DEN 1.67

Совршен телефон случај За Samsung Galaxy Z Flip 5 апсолутно задолжително за сите ентузијасти во стилот! Овој искл

DEN 3.33

Организаторот за накит на фиоки за Idesign Two е совршен за чување додатоци погодно складирани Се одликува с�

DEN 799.84

Женски Бомбардери Јакни со Џебови Крпеница Лесна Бејзбол Јакна Обичен Капут Патент Ветробранска Облек�

DEN 207.84

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со лента Оваа листа содржи 2 45010 црни на касети со ја

DEN 239.84

Опис : Ортопедски Сандали Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Женски Стил : Флип Флоп Сандали, Летни Сандали, Клин

DEN 2.00

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Голем�

DEN 399.84

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Од 15х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловен

DEN 127.20

Еднакви делови лесен и шик Зората е стилизирана со ремени и хардвер Дизајниран со заоблен прст...

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 239.84

Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 106cm / 41.73" Ракав : 26cm / 10.24" Должина : 71cm / 27.95" Големина : XXL

DEN 1071.84

Уметник : Харен Арулананхамсубјект : животни Стил : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметн�

DEN 2.33

Блин Колеџ Buckaneers Сопственост На Crewneck Sweatshirt W Република Облека разбира само колку неверојатно страстни к

DEN 2.67

Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл 100% памук Сивата пепел, спортската сива и сите други бои на хе

DEN 239.84

Женски Римски Стил Дијамантски Лизгачки Рамни Сандали Обични Влечки Чевли За Свадба На Плажа ЗАБЕЛЕШКА