.

.

Одлична цена
-Сачиран компјутер, Индустриски агол за пишување на процесорот, табела за игри, работна станица за домашна канцеларија, 78,7 L 47 W 30.1 H, црно

-Сачиран компјутер, Индустриски агол за пишување на процесорот, табела за игри, работна станица за домашна канцеларија, 78,7

DEN 2431.68

Залиха
Достапно за нарачка

Направено од премиум MDF табли и тешка рамка од не'рѓосувачки челик, компјутерската биро е стабилна и издржлива за да носи голема тежина. Со рустикална кафеава завршена површина што се спротивставува на црните нозе, оваа компјутерска биро ќе додаде рустикален индустриски шарм во вашата канцеларија. Задебелената рамка од не'рѓосувачки челик обезбедува стабилност и издржливост, а прилагодливата подлога за стапало ја одржува бирото за пишување стабилна на нерамномерна земја. Мобилниот штанд за процесорот ви обезбедува погодност. Екстра голема работна површина за да ви обезбеди удобно и бесплатно работно опкружување со квалитетни плочи на MDF и рамка од не'рѓосувачки челик обезбедува стабилност и издржливост на подлогата за стапало да ја задржи стабилната и цврстата компјутерска работна маса на нерамномерна земја со посебен дизајн на заштитен слој, водоотпорен и гребење- Отпорна површина на бирото е лесна за чистење на компјутерска биро : цврста челична рамка/голема работна површина/MDF табла/дизајн во форма на U : Големина на Black Product : 78,7 "L x 47 " W x 30.43 "HGROSS Тежина : 69,45 (lbs) Нето тежина : 61.1 "HDESKTOP Висина : 30. Двете правоаголни панели формираат агол во форма на L и може да се вклопат во аголот за да го зголемат вашиот простор. Вклучени се детални упатства и алатки за инсталирање. Големата површина на бирото ви обезбедува простран простор за работа или студирање, што е многу погодно за канцелариски, студиски простории што треба да заштедат простор. Опремено со 4 тркала, мобилниот штанд на процесорот е погодно да го постави домаќинот на компјутерот. исто време.73 (lbs) Десктоп материјал Тип : MDFDesk Материјал за рамка Тип на материјал : Цврста челична рамка за рамка Капацитет на функцијата : 330lbsleg Подлога : Подложни за прилагодување : Дасембел : Собранието е потребно да се користи : Дома, канцеларија и сите места на кои ви е потребен компјутер во облик на U, индустриски агол за пишување на процесорот, табела за игри, работна станица за домашна канцеларија, 78,7 "L x 47" W x 30. Без оглед на работењето, студирањето или извршувањето на домашната задача, таа обезбедува доволно простор за да го задржите се што ви треба.1 " Hpackaging големина : 51,97 "L x 25 " W x 10. Истакнато водоотпорна и отпорна на гребење, компјутерската биро ќе изгледа како ново за наредните години. Дизајн во форма на U : бирото во форма на U е специјално дизајнирано за да се исполни мала просторија.Премиум материјал : Компјутерската биро во облик на U е произведена од висококвалитетни MDF табли и нозе од не'рѓосувачки челик.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1530.08

Уметник : enенаја Jackексонјубјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пл

DEN 1.33

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33

Трансцентирајте ја сезоната во времето и становите на пердувите на Тру со полиран профил што го привлек

DEN 2.67

Уметник : BonifasiWahyu Adisubject : Architecture Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси, �

DEN 1311.84

АП издувен каталитички конвертор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занает

DEN 1.00

Уметник : Рон Паркерсубјект : Animalsивотни стилови : Природна модерна Производ Тип : Галерија обвиткано пла

DEN 383.68

Потпис од Levi Strauss & Co ™ Машки фармерки на столар обезбедуваат сигурен, целосен удобност и функционален д�

DEN 1.00

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

DEN 607.84

Уметник : Jimим Tweedy Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено

DEN 272.00

Активирајте се со панталоните за џогер со 2пакувања со 2 пакети Овие панталони со лесни мрежни мрежи не с

DEN 3.00

Овој геометриски дизајн е прекрасна мешавина на боја и шема Разновидната бела и светло сива позадина е �

DEN 2.67

Стилен стил што е многу забавно! Мини здолниште на oeо Б го меша со ретро вибрација во комбинација со трен

DEN 288.00

Колекцијата на килими во областа Мохавк Мајлс се одликува со традиционален украсен дизајн во разноврсн

DEN 1.33

DB Electrical 41054035 Стартер компатибилен со / замена за Yamaha ATV Raptor 660 20012005 Kawasaki Motorcycle ZR550 Zephyr 19901993 Aprialia Motorcicle Pegaso 65

DEN 3.33

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 2.33

Овој стилски часовник за аларм за i Pod за патувања е одличен за дома или во движење Разбудете се и спијте �

DEN 2739.68

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 3.00

Разбудете се во стил со овој капитал, молчен алармен часовник за аларм Направено е со неонска силиконск�

DEN 2.00

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 " x 14 "Есенска сина модерна перница за акцент на моног�

DEN 619.04

Наменети да одговараат и да ја ласкаат секоја големина, овие хеланки на AVIA се ажурираат со контурирање и

DEN 0.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00

Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има слика за книги за боење на фразата "Бидете пром�

DEN 608.00

Мајка ти заслужува семеен ѓердан што е навистина заслепувачки Изберете боја за секој од трите симулира�