.

.

Одлична цена
Уникатни поволни цени 1-парчиња преодно истегнување на Slipcover, сиво

Уникатни поволни цени 1-парчиња преодно истегнување на Slipcover, сиво

DEN 639.84

Залиха
Достапно за нарачка

Единствена покривка на софата софа не само што го штити вашиот мебел од излевање, дамки, абење и солза, туку може да обезбеди и економично решение за стариот, истрошен тросед со сосема нов и елегантен изглед. Сликите за софа се изработени од ултра-еластична и трајна полиестерска ткаенина. Вградените еластични агли ќе помогнат да се задржи лизгачот на софата во место. Нашите лизгалки се широко користени, со една големина им одговара на повеќето софи.1-седиштето лизгање се вклопува за 35-55 инчи (90-140см) софа стол, 2-седиштето лизгање се вклопува за 57-72 инчи (145-185 см) loveseateat, 3 -Сеата Слипковер се вклопува за 76-90 инчи (195-230 см) троседот, 4-седиштето за лизгање за 92-122 инчи (235-310 см) XL тросед. Големината на бесплатната капа на перница за софа е 16 "x16 " (без вметнување перница). Забелешка : Ако вашиот тросед е L тип комбинира 2 дела одделно, треба да нарачате капа на софата од 2 парчиња за тоа. Оваа покривка на софата е применлива за софи со јаз помеѓу седиштето со потпирачот за грб и потпирачот за рака. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради рачно мерење. Измерете ја големината на софата пред да купите. Нормално, големината на лизгачот треба да биде малку поголема од големината на софата. Единствени поволни цени кадифен тросед ги покрива истегнувањето на троседот софа, високиот истегнување и удобно. Материјал : 95% полиестер и 5% спандекс. Машинско миење ладно Не бели, не се сува суво ниско, не пеглање . Достапно за 1, 2, 3, 4 седишта софа. Пакетот вклучува : 1 x софа покривка, капакот од 1 x перница, лента од пена или валани топки од ткаенина. Лесно за инсталирање, погледнете на слика за упатствата за инсталација. Останете на место со лентите за празнини и долните фиксни врски.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Карактеристики : Ngff ДО Sata Цврста Состојба Хард Диск кутија само, други додатоци демо на сликата не е вклу

DEN 1.33

Едноставен елегантен разноврсен во сите прилики во текот на целата година, лесен за носење работни модн

DEN 303.84

* Пакување од 3 Маски Во Црна Боја* Покривка За Лице За Мажи и Жени, Унисекс Стилски и удобен* материјалот �

DEN 271.84

Надградете го вашиот летен стил облечен во Amaze од Easy Street Со удобен поштенски патент, овој стил има многу �

DEN 2.33

Движете се слободно Со Argent M5 Wireless RGB кој поддржува 2.4 Ghz, Bluetooth 5.0 и жични РЕЖИМИ НА USB конекција Покрај тоа,

DEN 367.20

Машки Маскирни Шевови Лабав Обичен Џемпер Со Качулка + Панталони Дводелна Качулка Дводелен Спортски Ду�

DEN 93.28

Ова е Претходна книга Сите наши книги се Во Добра или подобра состојба.Формат : Maperbackauthor : Даниел Magariel ISBN10

DEN 399.04

●Оригинален Дизајн● Нашата мисија е да ви донесеме специјална футрола за телефон.Дизајнерите комбини�

DEN 1.00

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 2.33

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и

DEN 1.00

Хоксмл Плус Големина Кардиган За Жени Обичен Долг Ракав Отворен Преден Моден Блок Во Боја Лабави Јакни �

DEN 317.92

Попродажба : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни

DEN 1530.08

Уметник : Питер МекКлурсјукт : Пејзажапелатива : Традиционално производ Тип : Галерија обвиткано платно

DEN 1.00

АДАПТЕР за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА компатибилен со Фитнес За Визија R2100 RB105 RB54 D Станбена Лежечка Моќност на В

DEN 1.00

Добредојдовте Во Мојата Продавницаопис На Производот1.Нови Модни висококвалитетни телефонски куќи2.Лу�

DEN 1.67

П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по м�