.

.

Одлична цена
Светски центрични плочи со влакна, Ripple Edge, 6

Светски центрични плочи со влакна, Ripple Edge, 6

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Вечера, за еднократна употреба светски центричен плоча. Изработено од нечистено растителни влакна. Издржлив, натопено доказ, безбеден замрзнувач и не содржи восок или пластична обвивка. За употреба со топла или ладна храна. Микробранова безбедна. Одлично за угостителство, кафетерии, ресторани, кафулиња и камиони со храна со ентериери, сендвичи, преземање и многу повеќе. 100% компостибилно за два до четири месеци во комерцијален објект за компостирање. Без глутен. Ripple Edge. Тип на вечера : Плоча на Ripple Edge; Матрл (и) : Необично растителни влакна; Облик : круг; Дијаметар : 6 ". Оваа влакна плочи, Ripple Edge, 6 ", природен, 1.000/картон е одлична плочи, хартиена ставка. Издржлив, натопено доказ, безбеден замрзнувач и не содржи восок или пластична обвивка . за употреба со топла или ладна храна. Микробранова безбедна . одлична за угостителство, кафетерии, ресторани, кафулиња и камиони со храна со ентериери, сендвичи, преземање и многу повеќе. 100% компостибилно за два до четири месеци во комерцијален објект за компостирање . без глутен.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1311.84

АП издувен каталитички конвертор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занает

DEN 1530.08

Уметник : enенаја Jackексонјубјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пл

DEN 2.33

Овој безвременски рамки воз со рамки на уметноста прави соодветен додаток во секоја просторија...

DEN 0.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 239.68

Машки плетен сон за спиење и кратки ракави со врвни и удобни комплети од 2 парчиња се совршени за салерир

DEN 271.52

Shopефери чорапи девојки хулахопки 2 пакувања вратоврска боја чипка без чипка се совршени за мали девојчи

DEN 1.67

Мора да имате . поздрави на вашите нови секојдневни панталони каприци шорцеви од Тера и небото...

DEN 0.33

Ништо не го победи класичниот стил на стол Адирондак Адирондак стана симбол на удобност и луксуз Опуште

DEN 367.84

Материјал : Случајот е изработен од високо квалитетен дебел TPU Совршено се вклопуваат : Случајот совршен

DEN 2.67

Уметник : BonifasiWahyu Adisubject : Architecture Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси, �

DEN 0.33

Удобноста се среќава со лежерен стил во модни патики на Cupорџ Купол Одликувајќи се со кожа што се собира

DEN 279.68

Вашето дете ќе сака да се изрази во органската мешавина на Малата Starвезда Француски Тери Пант : 100% орган�

DEN 3.00

Нашата никола лак лизга Сандал спакува совршен боемски удар Сигурно ќе се истакнете во овој слајд со Ко�

DEN 1.00

Овој атлетски работи Active Core Active Legging со големина е висококвалитетно, меко и лесно дно што беше направено

DEN 2739.68

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�